KAPALI İlk Araç Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

godrilla

Düz Yol Gazcısı
23 Ağu 2018
6
2
145
Merhabalar 20 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç ehliyet almak aklımın ucundan bile geçmemişti ta ki bu zamana kadar. Bu yaz arabanın yokluğunu o kadar hissettim ki anlatamam. Bu sene ehliyet alıp araba için para biriktirmeye başlayacağım. İlk arabanın fiyatı ne olmalıdır, ne almalıyım? Honda Civic düşünüyorum ama çok şikayetçi olanlar var ve genelde hor kullanıldığı için temizini bulamam diye düşünüyorum. 20k civarı sportif ne alabilirim ki? Motorla uğraşmak istiyorum araba kolay olsun diye Honda'ya yöneldim. Integra modeli de ilgimi çekti nasıldır bilginiz var mı? Saygılar.

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-klimali-accent-599598574/detay en en mantıklısı bu kardeşim bundan şaşma hızlı atik hidrolik direksiyon özellikle klima var tam aradığın araç palio vb. boşver arabada klima yok daha bunları 100.000 200.000 arası bulabilirsin güzel temiz klima ve hidrolik bak bazen olmuyor benim tavsiyembu bi kere denemiştim rahat hızlı çok ses yok 20.000 tlye en makul araç bu başka yok ha 1 tane daha var megane 1 megane1 de güzel araçtır ama hyundaiyi tercih ederim hundai 1 tık yüksek megane1 den sana en uygun ya megane1 yada hyundai accent 1.5 gls

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Bundan 8-9 ay önce olması lazım motorunu bilmem ama iç ve dış kondisyonu gerçekten iyi olan bir crx düştü sahibindene 20000 tl civari idi şuankilerin kondisyonu yanına bile yaklaşamaz
İç ve dış parçalarını yurt dışından getirmen lazım bir sıkıntı olursa, e-bay'den temin edebilirisin ama gümrük ve kurdan dolayı sıkıntı çekebilirsin motoru hakkında yeterli bilgim yok
Şuan en temizi bu gözüküyor ama iç kondisyonu nasıl acaba
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-1991-d16z6-american-crx-593691063/detay
yıkadıkları için temiz duruyor :ASDF:ASD:F,

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
aynı kafa ile 1.7 dti aldım :D bütçe yokken performans aramicaksın , ayağını yorganına göre uzatıcaksın . 20 bin tlnmi var git palio al 1.3 mazot fiyatları ortada mis gibi gez bol bol gez bozulmaz dahada çok gez yine hiç bişey olmaz o motora , 20ye 1.7 alırsan bi 20 daha harcarsın :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-klimali-accent-599598574/detay en en mantıklısı bu kardeşim bundan şaşma hızlı atik hidrolik direksiyon özellikle klima var tam aradığın araç palio vb. boşver arabada klima yok daha bunları 100.000 200.000 arası bulabilirsin güzel temiz klima ve hidrolik bak bazen olmuyor benim tavsiyembu bi kere denemiştim rahat hızlı çok ses yok 20.000 tlye en makul araç bu başka yok ha 1 tane daha var megane 1 megane1 de güzel araçtır ama hyundaiyi tercih ederim hundai 1 tık yüksek megane1 den sana en uygun ya megane1 yada hyundai accent 1.5 gls

paliolarda klima var yalnız, 1.3 multijet alırsa gider de az da yakar tam öğrenci mantığı

yybulut

Asfalt Kurutucu
14 Ocak 2018
25
32
645
26
Adana
Marka
BMW
Megane 1 coupe tavsiye edebilirim. Ben de ilk arabam olarak aldım ve şubatta 3. yılımızı tamamlıyoruz. Onlar da biraz hor kullanılmış olabiliyor ama temizini bulursan gaza her bastığında yüzünü gülümsetebiliyor. Araba hafif olduğu için motoru eğlenmene yetiyor. Ha tabi 1.6 motorla uçmuyor araba ama kendisinden güçlü birçok arabadan daha atik ve seri bir makine. Ayrıca göründüğünün aksine arka koltuk da mecbur kalındığında kullanılabiliyor. Ben 4 kişi uzun yol da yapmıştım ve en kısa olanımız bendim. Benim de boyum 1.83 ve 100 kiloyum. :)

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
paliolarda klima var yalnız, 1.3 multijet alırsa gider de az da yakar tam öğrenci mantığı
abi evet bazılarında varmış benim arkadaşın abisinde palio vardı 2012 klima yoktu 30 bin istiyordu ama palioyla çok hız vb. yapılmaz çok seri değil en iyi tercihler benim için hyundai 1.5 gls 98 99 bulunuyor ve megane1

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
abi evet bazılarında varmış benim arkadaşın abisinde palio vardı 2012 klima yoktu 30 bin istiyordu ama palioyla çok hız vb. yapılmaz çok seri değil en iyi tercihler benim için hyundai 1.5 gls 98 99 bulunuyor ve megane1

1.6 sporting modeli denkgelirse bi bin sür derim :)

VectroN

Profesör
Beta Programı
30 Mar 2018
63
70
1,010
İstanbul
Marka
Ford
Dizel palio/albea çiçek. Tam görev arabası. Usta bulma parça bulma derdi de yok, kesinlikle tavsiye ederim.
Palio'lar van kayıtlı olabiliyor; yüksek vergi, daha düşük hız sınırları, senede bir muayene, köprülerde ve ücretli yollarda sıkıntı veya daha yüksek geçiş ücreti. Albea'lar da taksi çıkması oluyor %70'i. Bunlardan uzak durulursa cidden görev arabaları. Fiyatına göre düşününce o kadar kazma arabalar da değiller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım