KAPALI İlk Otomobil Seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qwerta

Senkromeççi
17 Kas 2019
8
0
60
31
Ankara
Merhaba,

Yakın zamanlarda ilk otomobilim almayı planlıyorum ama kafamda soru işaretleri var. Öncelikle, aradığım kriterler performans, sürüş rahatlığı ve otomatik vites olması.

1-) 90 - 105 bin aralığında hangi otomobilleri önerirsiniz ?
2-) Eski model C segment almak mı yoksa sıfır B segment almak mı daha mantıklı olur ?

Bunun dışında, alfa romeo giulietta 2015 modeller ilgimi çekiyor ama çok emin olamıyorum.

Teşekkürler,
İyi forumlar,

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Sayın @qwerta size bir araç önereyim isterseniz, fiyat/performans ve ilk başlama aracı olarak daha iyisi yok. 2005-2010 arası düşük km Benzinli Fiat Pandalara bakınız tecrübe kazanınca satıp istediğiniz aracı alabilirsiniz.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen

kill4dead

KAAN
Asfalt Kurutucu
12 Kas 2019
18
0
585
Ankara
Marka
Mercedes
2. el dsg bir polo gayet işinizi görecektir. Polodan memnun kalmanız ve performans istemeniz durumunda bluegt ye geçiş yapabilirsiniz. Bir üst segment için ise seat leon fr mk2 (bütçeye göre) veya golf 1.4tsi önerebilirim.

izmir oto

Taklacı Güvercin
14 Tem 2019
90
35
445
44
Merhaba,

Yakın zamanlarda ilk otomobilim almayı planlıyorum ama kafamda soru işaretleri var. Öncelikle, aradığım kriterler performans, sürüş rahatlığı ve otomatik vites olması.

1-) 90 - 105 bin aralığında hangi otomobilleri önerirsiniz ?
2-) Eski model C segment almak mı yoksa sıfır B segment almak mı daha mantıklı olur ?

Bunun dışında, alfa romeo giulietta 2015 modeller ilgimi çekiyor ama çok emin olamıyorum.

Teşekkürler,
İyi forumlar,
Açıkçasi ilk araban ve şoförlüğünde yeniyse ben daha orta segment bir araba almanı tavsiye ederim.en azından alfa kadar parçası pahalı bir araba değil.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,716
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Merhaba qwerta

Arkadaşlar güzel tespitlerde bulunmuş. Beyaz araç tercihi kesinlikle önemli, bunun yanında sağı solu çizikten boyalı araçlara bakmanızı nacizane tavsiye ederim. Çiziklerden dolayı zaten aracın fiyatı kırılmış olsun ki siz çizdğinizde o değer kaybını siz yaşamamış olun.

Model olarak yürütme maliyetleri açısından i20, Palio/Punto kullanıcı dostu araçlar.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,180
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Clio için konuşucak olursak joy ve touch boş icon ve gt line oldukça dolu paketlerdir(gt line da sis farı yok).touch joyun sadece ekranlısıdır.2012 clio 4 sahibi olarak siz ona ne kadar iyi davranırsanız oda size o kadar iyi davranır.yokuş kalkış desteği vardır.ilk araba için güzel seçim ama arka kısmında çok kör nokta var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım