HABER İspanyol tangosu nefes kesecek

Emrullah

Asfalt Kurutucu
7 Eyl 2016
45
48
595
Geçtiğimiz ay makyaj operasyonu geçiren Seat Leon, güçlü türevi Cupra ile yeniden otomobil tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Fotoğraflardan da görüldüğü gibi makyaj operasyonu, iç ve dış tasarımda büyük değişiklikler bekleyenler için hayal kırıklığı yaratabilir. Ancak, ”önemli olan iç güzellik” diyenler için güzel haberlerimiz var. Yeni Leon Cupra, güncellenen motorları ve yepyeni otomatik şanzımanı ile satışa sunulacak.

Seat’tan yapılan resmi açıklamalara göre yeni Leon Cupra, giriş seviyesinde 290 beygir güç sunacak. Daha fazla güç isteyenler ise üst donanım seviyesindeki bir Leon Cupra satın aldıklarında 300 beygir güce ulaşabilecek. Peki 10 beygir için onca para verilir mi? Cevabınız ”hayır” ise yeniden düşünün. Çünkü 300 beygirlik Leon Cupra, 4 tekerlekten çekiş sistemi ile satışa sunulacak. Autocar dergisinin iddialarına göre 300 beygirlik bu versiyon, Leon Cupra R adını taşıyacak ve 4 egzoz çıkışı ile 290 beygirlik Leon Cupra’dan ayırt edilebilecek.

Yeni Leon Cupra sahip olduğu bu güçleri, yepyeni şanzımanı ile yere aktaracak. Yeni Leon Cupra, 6 ileri DSG otomatik şanzıman yerine yeni 7 ileri DSG otomatik şanzımanı kullanacak.

Yeni Leon Cupra, Şubat 2017’de otomobil tutkunlarıyla buluşacak.

Kaynak:www.motor1.com

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Awd sistemli bir modelinin çıkacak olması sevindirici. Yalnız 10 hp ekliyorsun awd sistem koyuyorsun, ağırlığı artınca koyulan 10 hp'nin performansa zaten ekstra bir etkisi olmayacaktır. Bu mevzuyu motor gücü açısından değil ama sürüş dinamiği açısından ele almak daha mantıklı. Ağırlığı arttırmadan 300 hp olacak olsa eyvallah ama awd sistem ile bu mümkün değil. Yine de sevindim awd eklenmesine.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Awd sistemli bir modelinin çıkacak olması sevindirici. Yalnız 10 hp ekliyorsun awd sistem koyuyorsun, ağırlığı artınca koyulan 10 hp'nin performansa zaten ekstra bir etkisi olmayacaktır. Bu mevzuyu motor gücü açısından değil ama sürüş dinamiği açısından ele almak daha mantıklı. Ağırlığı arttırmadan 300 hp olacak olsa eyvallah ama awd sistem ile bu mümkün değil. Yine de sevindim awd eklenmesine.
Awd iyidir iyi... Bu boyutta arabaya 300hp sıkıştırıldığında sonuna kadar destekliyorum :)

igeroglu

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
11
8
595
7 ileri DSG ? Benim bildiğim bu şanzıman kuru kavrama ve 300 hp lerde sıkıntı çıkarabilir. Neden bu şekilde değiştirdiler şanzımanı bilgisi olan var mı?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
7 ileri DSG ? Benim bildiğim bu şanzıman kuru kavrama ve 300 hp lerde sıkıntı çıkarabilir. Neden bu şekilde değiştirdiler şanzımanı bilgisi olan var mı?
Yeni 7 ileri yaş kavrama dsg de geldi yakın zamanda. Yüksek torka dayanıklı bir model bu, 1.2 tsi'dakilerle karıştırmayın :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım