İstanbul'da Sunroof Tamiri

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Herkese merhaba forum!

Uzun zamandır yazmıyorum buralara, biraz atıl kalmış. Girişimiz önereceğiniz bir usta ile olur umarım. Son zamanlarda aracımın kalan eksikliklerini tamamlıyorum. Megane 1 Coupe aracımın sunroof sol ayağı kırık, kendim söküp yapma taraftarı değilim. Bir işin ehli olmak farklı bir konu. Lakin fahiş fiyatlar isteniyor, işçilikler kabul edilebilir şekilde değil. İstanbul'da sunroof tamirine güvenen, tanıdığı olan bir arkadaşımız var mı?

Teşekkür ederim.

İnterpol

Batuhan Ardıçoğlu
Taklacı Güvercin
13 Ara 2021
12
11
295
35
Ankara
Marka
Renault
Herkese merhaba forum!

Uzun zamandır yazmıyorum buralara, biraz atıl kalmış. Girişimiz önereceğiniz bir usta ile olur umarım. Son zamanlarda aracımın kalan eksikliklerini tamamlıyorum. Megane 1 Coupe aracımın sunroof sol ayağı kırık, kendim söküp yapma taraftarı değilim. Bir işin ehli olmak farklı bir konu. Lakin fahiş fiyatlar isteniyor, işçilikler kabul edilebilir şekilde değil. İstanbul'da sunroof tamirine güvenen, tanıdığı olan bir arkadaşımız var mı?

Teşekkür ederim.
Ne zamandir girmiyorum foruma kusura bakma gorseydim yardimci olabilirdim bir yerde yaptırabildin mi merak ettim?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım