Japon firmalarda itiraflar devam ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CanSoylu

Profesör
8 Eyl 2016
258
353
1,445
45
İstanbul
Bu işi bizim millet çoktan çözmüştü zaten. Hep şu muhabbeti yapmaz mıyız? Araç alacak iken araç ile ilgili teknik bilgileri kontrol ederken yakıt tüketimi kısmına gelince "şöyle yazıyor veri ama sen ona en az 1,5 ila 2 litre fazladan kafadan koy" deriz.
Bu işi zaten millet olarak çoktan çakmış durumdayız ama DÜNYA DAHA YENİ UYANIYOR.
Marka muhabetti için açmadım konuyu. Mesele malumun ilanı olmuş. gerçeği yansıtmayan test ortamları ve verileri ile müşterileri keklemekten başka bir durum değil.

ahmet.kocak

Profesör
18 Mar 2017
280
268
1,445
38
ankara
Marka
Kia
Bu emisyon hilesi çok ilginç. neredeyse bütün firmalar yapmış demek ki. Herkes yaptıysa kabak neden VAG grubuna patladı onu anlamadım ama

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,499
1
4,826
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Sebebi belli. Vag gurubu abd de abd menşeili araçlardan daha fazla satış oranına ulaşmış haliyle kulağını çekmek gerekti.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Bu emisyon hilesi çok ilginç. neredeyse bütün firmalar yapmış demek ki. Herkes yaptıysa kabak neden VAG grubuna patladı onu anlamadım ama

ABD'nin başındaki sarı saçlı davarın siyasi hamleleri sebebiyle birilerine göz dağı vermek amacıyla ceza kesmek gerekti..Baktılar otomotiv sektörünün en çok kar eden firması da bir Alman..Yapıştırdılar tabii

spartacus

Elit Apaçi
22 Tem 2018
291
483
945
Marka
Alfa Romeo
sürekli değişen emisyon standartlarına markaların bu kadar çabuk adapte olabilmesi ve bunu motor güçlerini arttırarak gerçekleştirmesi bana en başından beri şüphe uyandırıcı geliyordu.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
ya emisyonu euro6 normlarına uyduruyorlar da ne oluyor. arabayı alıp cat söküyorlar yazılım yapıyorlar düz boru çekiyorlar :D ehehe mühendisler okadar uğraşıyor biz adamların uğraşıp yaptığını çöpe atıyoz

Eto3401

Elit Apaçi
13 Nis 2018
94
187
760
Marka
Volkswagen
Hiçbir Japon harakiri yapmıyor. Özellikle Subaru üzdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım