Jbl w12 gti mk2 4000 wat bass kullananlar tavsiye edermi?

sabrituran

Takipçi
25 May 2019
1
0
10
45
Marka
Renault
Merhaba arkadaşlar ben 1 adet jbl w12 gti mk2 almayı düşünüyorum uygun bir fiyatada buldum ama bu bass acaba bana uyarmı kullanan arkadaşların tecrübelerinden yararlanmak istiyorum.

Öncelikle tesisatımdan bahsedeyim
alpine 8855r 3 yol aktif, 3 anfi çıkışlı çıkışları 4 wolt olan prof bir teyp.
anfi audison voce 5.1k 5 kanallı bir cihaz. 4 ohm da 2 adet 75 wat 2 adet 140 wat, 1 adette 600 wat bass çıkışı var.
component olarakda focal in orta halli bir 2 yollusu var 60 rms.

Ben çok değişik tarzlarda müzikler dinliyorum. Rnb. hip hop, techno, pop, dance, underground, rock, metal country gibi.

Aracım sedan ben spl aramıyorum yüksek kalitede ses arıyorum, böyle müziğin tüm detaylarını ayrı ayrı hissedeyim istiyorum.

Bu bass öncelikle bu sisteme uyum sağlarmı yani amfi tek amfi olacak 4 ohmda 600 rms güç üretiyor zaten extra bir amfide ayrı bir bütçe olacağından pek tercih etmiyorum ama sizin yorumlarınıza görede şekillendirebilirim.

Ayrıca müzik tarzıma uyarmı?

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Merhaba,

Anfiniz kağıt üzerinde 5 kanal bir anfi için oldukça güçlü gibi gözüküyor.
Abartılı olmayan ama iyi kablolama ve kesinlikle uygun bir kutu ile bu sub ses kalitesi olarak oldukça iyi şeyler vaad eder.

Yalnız ses kalitesini, özellikle de bu sub ın kullanıldığı durumda, sizin component sisteminiz belirler...
Bu sub altında 60w rms lik bir takımın ezilmesi söz konusu olabilir...

Deneyebilir, verimini sınayabilir ve belki daha sonra onları yükseltmeyi düşünebilirsiniz.
Çok iyi bir takım component alıp, ön kanalları köprüleyebilir bir takım component + w12 ile sistemi de çalıştırabilirsiz..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım