Karavan bölümü

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Özendiğim ama yapamadığım ve daha uzun süre yapamayacağımı düşündüğüm bir uğraş.
Araziye falan girilmeyecekse (hoş üsttekilerle de ne kadar girilebilir :)) motokaravandansa çekme karavan daha iyi olur diye düşünüyorum.

Ona göre de araç lazım tabii.
T3_Syncro.jpg

şu tarz bir şey alınmadıktan sonra arazide caretta tarzı çekme karavan daha mantıklı gibi görünüyor

Caretta.jpg

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

Bunun gibi bir şey almak yerine bir pickup arkasına ek yaptırmak daha mantıklı geliyor bana.

Benim için karavan dendiği zaman kendi kendine yetebilmesi gereken bir araç geliyor. İçinde tuvaleti ve ufakta olsa bir mutfak görevi görecek tezgahı, oturacak yeri vs. olan. Böyle olmazsa kışın kullanmak zorlayıcı bir araç olur, yat-kalk bir yerlere sür, dışarıda titreyerek otur veya oturama...
Mitsubishi Prestij vb. midibüslerden güzel karavanlar yapanlar vardı, küçük bir ev gibi adeta ama çekme karavan gibi hareket kabiliyeti olmaz insanın, diğerini çekiciden ayır gerekirse aracınla bir yere git gel.

balistic-beach_01.jpg

kokoda-cadet-ii-xli-platinum.jpg

goulburn-off-roader-series-2-rz-le-18_11.jpg

Gibi...

Son düzenleme:

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Satın alma veyahut çevirme işinden ziyade yazın tatile çıkarken kiralamak mantıklı olabililir aslında

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Kesinlikle içimden geçirdiğim şey de şu oldu aslında 4x4 olsaydı bu da tadından yenmezdi :D:D
Valla bu fiyata olacak iş değil. Ducato tipi araba alır doldurursun yine 148i bulmaz. Crawler 30-40bin liraya navara-l200 tipindeki arabalara oturtuyo bundan biraz dar alanı olur ama 5 koltuk olur

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Aylık 10.000 tl isterler herhalde , yurtdışından gelenler için avantajlı olacak bir sistem maalesef ki :)
Bence aylık 10.000 lira normal bir bedel. Tabii 6 7 civarı olsa daha da hoş olur ama 10 da kötü değil. 1 ay boyunca otelde kalsanız ne olur karavan da kalsanız nasıl olur artı ve eksilerine iyi bakmak lazım bence karavan daha mantıklı.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım