KAPALI Kardeşimin arkadaşına araba önerisi olan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
9,931
Marka
Toyota
Selamlar herkese ,
Kardeşimin yakın arkadaşı araba almak istiyor. Bütçe 30 bin lira , manuel otomatik vites farketmez, dizel araba önerisi olan var mıdır?? İzmir civarı bakıyor.

citroen c3 1.4 hdı
Opel corsa 1.3 cdı
seat ibiza 1.4 tdı
3 ü arasında corsa en mantıklı gibi geliyor bana hantal bir araba da değil ve sağlam hissettiriyor yaşına göre

Son düzenleme:

Fiesta baya mantıklı bence. 206+ ın daha temizi bulunabilir daha yeni modelli olacağı için. Bu paraya Getz de bakılabilir. 1.5 dizel Colt da tercih edilebilir.

Fiesta baya mantıklı bence. 206+ ın daha temizi bulunabilir daha yeni modelli olacağı için. Bu paraya Getz de bakılabilir. 1.5 dizel Colt da tercih edilebilir.
Doktor direkt ilan istediği için kriterleri sıralayıp girdim. Daha çok sayfa devam ediyordu ama tek tek bakamadım. Göz ucuyla bunlar ilişti işte. Fiesta'yı da bilerek attım çünkü bu kasalar sinir bozacak kadar sağlamdır. Öldürene kadar kullansan hala yürüyor.

Son düzenleme:
Farklı bir şey yazayım,1.4 tdi Seat Cordoba Hem nispeten donanımlı hemde c4 peugeot 307 gibi yıpranmış ve yüksek km li değil aynı zamanda c3 207 206 gibi ufak değil
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-acil-sahibinden-temiz-cordoba-596339176/detay
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ba-sifir-masraf-full-stylance-600688864/detay

Eniştem 2008 de almıştı ve bunla 200 bin küsür km devirdi şu an hala aile içi ameleliği yapıyor. Motor gayet sağlam sadece çok ucuza satan yerlerden kamyon mazotu alındığı için enjektörler sıkıntı çıkarmıştı 1-2 sene önce. Motor biraz titreşimli ve baya sesli ama ciddi manada kokluyor yakıtı. İbiza ve ya Polo kasa tipinde alınırsa öğrenciye gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...