KAPALI Kardeşimin arkadaşına araba önerisi olan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
9,931
Marka
Toyota
Selamlar herkese ,
Kardeşimin yakın arkadaşı araba almak istiyor. Bütçe 30 bin lira , manuel otomatik vites farketmez, dizel araba önerisi olan var mıdır?? İzmir civarı bakıyor.

Swiftin dizelini tanıdığım aldı hatta @bt ye de atmıştım o arabayı. Yalıtımı bayağı iyi bence motor olarak dizel olduğunu anlamak zor yani bilmesem benzinli derdim.

Swiftin dizelini tanıdığım aldı hatta @bt ye de atmıştım o arabayı. Yalıtımı bayağı iyi bence motor olarak dizel olduğunu anlamak zor yani bilmesem benzinli derdim.
tata gibi o da multijet tata da kullandım yumuşak ve sessiz ve işin enteresan tarafı torpido üst segment araçlar gibi yumuşak malzeme içerden depo bagaj açma aydınlatmalı güneşlik gbi segmentinden beklenmiyecek donanımlar var koltuk altı çekmece mesela

Selamlar herkese ,
Kardeşimin yakın arkadaşı araba almak istiyor. Bütçe 30 bin lira , manuel otomatik vites farketmez, dizel araba önerisi olan var mıdır?? İzmir civarı bakıyor.
kesinlikle bulursa megane2 öneririm hb daha sportif ve hızlıdır sedanda iyidir ama h daha iyi megane2 bende var rahat yol tutuşu güzel özellik çok yani elektronik gösterge vb. ben megane2 öneririm bişey daha var artık megane2 ler 35 altı çok yok 30 a bulursa düşünmesin

oha lan piyasaya nolmuş 30 bine megane2 yok bide lpg bile yok özr dilerim bulunmaz heralde benim önerim o zmn peaguot 207 ben bindim iyiydi corsa c de iyi linea da olabilir
-1: megane2 dizel (%98 bulamassınız)
-2: peaguot 207 (iyi araç)
-3: corsa c (binmedimama iyi diye duydum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...