Kayseri'den Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ffsahin

Asfalt Kurutucu
12 Ocak 2019
45
94
635
Herkese merhaba , adım Faik Fatih Şahin 25 yaşındayım. Eski bir Otopark takipçisiyim forumada yakın zamanda üye oldum ama tanışma konusunu açmak bugüne nasip oldu. Arabalara ilgim çoğunuzda olduğu kadar değil. Asıl ilgi alanım detailing olarak bildiğimiz arabaların detaylı boya bakımı, koruması gibi konular. Bu konuda yaptığım işleri zamanla sizlerle paylaşmayı planlıyorum. Karşılıklı bilgi paylaşımında bulunabileceğimiz güzel konularda görüşmek üzere :)
Son olarak şu an kullandığım aracım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Herkese merhaba , adım Faik Fatih Şahin 25 yaşındayım. Eski bir Otopark takipçisiyim forumada yakın zamanda üye oldum ama tanışma konusunu açmak bugüne nasip oldu. Arabalara ilgim çoğunuzda olduğu kadar değil. Asıl ilgi alanım detailing olarak bildiğimiz arabaların detaylı boya bakımı, koruması gibi konular. Bu konuda yaptığım işleri zamanla sizlerle paylaşmayı planlıyorum. Karşılıklı bilgi paylaşımında bulunabileceğimiz güzel konularda görüşmek üzere :)
Son olarak şu an kullandığım aracım
Kullanıcı adını görmeden araca baktım baya iyi duruyor diye içimden geçirdim.Ardından yazını okurken asıl hobim detailing diyince isminize baktım.Detail forumda yorumlarınızı görüyorum hergün.Otopark foruma detailcilerin katılması beni oldukça memnun ediyor,hoşgeldiniz :)

ffsahin

Asfalt Kurutucu
12 Ocak 2019
45
94
635
Hoşgeldiniz, konularınızı merakla bekliyorum iyi forumlar :)
Hoşbulduk , inşallah uygulama yaptıkça paylaşacağım :)
Kullanıcı adını görmeden araca baktım baya iyi duruyor diye içimden geçirdim.Ardından yazını okurken asıl hobim detailing diyince isminize baktım. Detail forumda yorumlarınızı görüyorum hergün.Otopark foruma detailcilerin katılması beni oldukça memnun ediyor,hoşgeldiniz :)
Hoşbulduk , teşekkür ederim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hoşgeldiniz, keyifli forumlar diliyorum :) bi kaç ay önce askerlik için Talas'taydım. Talas'ın üstündeki evler çok hoşuma gitmişti :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım