KAPALI Kaza sonrası 1 cm’lik boya kalkması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet.kocak

Profesör
18 Mar 2017
280
268
1,445
38
ankara
Marka
Kia
Arkadaşlar selam. Geçen gün sağ tarafımdan başka bir aracın soluna çarptım. Diğer araçta biraz göçük ve boya kalkıklığı vardı o uüzddn tutanak tuttuk. Bende de 1 cm civarında bir boya kalkıklığı var. Servise götürsem mi götürmesem mi diye tereddütte kaldım. Boya kalkıklığı daha sonra büyür mü? Aşığıda da kaza resmi var.
IMG_1216.JPG

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Geçmiş olsun hocam. Bu boya kalkmasıyla kaporta sacının o bölümü dış etkilere karşı daha korunmasız kalmış oldu. Eğer pas, boya kalkması vb sıkıntılar olursa ilk oradan başlayacaktır. Benim tavsiyem, daha sonra satışınızı hesaba katarak bu fotoğrafı saklayıp, mümkünse lokal bir işlemle de olsa orayı kapattırmanız yönünde olur.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,399
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Geçmiş olsun hocam. Bu boya kalkmasıyla kaporta sacının o bölümü dış etkilere karşı daha korunmasız kalmış oldu. Eğer pas, boya kalkması vb sıkıntılar olursa ilk oradan başlayacaktır. Benim tavsiyem, daha sonra satışınızı hesaba katarak bu fotoğrafı saklayıp, mümkünse lokal bir işlemle de olsa orayı kapattırmanız yönünde olur.

Abi 1 cm den bir şey olmaz diye tahmin ediyorum.İlerleyen yıllarda pas ordan başlayabilir fakat malum türkiye pazarında sorun çıkartır maalesef.Göçük yoksa sadece boya atma varsa rötüş yaptırılabilir bence.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Abi 1 cm den bir şey olmaz diye tahmin ediyorum.İlerleyen yıllarda pas ordan başlayabilir fakat malum türkiye pazarında sorun çıkartır maalesef.Göçük yoksa sadece boya atma varsa rötüş yaptırılabilir bence.

Rötuşla halledilebilecek bir hasarsa tabii ki öncelik rötuşta o konuda kesinlikle haklısın. Ama öyle bırakmamak gerekir ondan eminim.

Bu arada, konu "Sorunlar ve Çözümleri" kısmına taşınsa daha mı iyi olur? Sadece soruyorum :) @alfhonso

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım