Kaza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cemtokhay

Profesör
8 Eyl 2016
90
75
1,010
Ankara
Arkadaşlar selamlar. 19 Ağustos'ta yaptığımız kaza neticesinde otomobilimiz pert oldu. Ustalar pek bir kaporta hasarının olmadığını ancak airbag'lerin ve ön göğüsün tamamının değişmesinin çok masraflı olduğunu, perte çıkmasının daha doğru olacağını söylemişlerdir. Aynı zamanda araç yapılsa bile hem hasar kaydının hem de bir sonraki seneye yaptıracağımız kasko bedelinin çok yüksek olacağını, satmak istersek de ölü fiyata gideceğini söylediler. Velhasıl kelam araç perte çıktı, sigorta şirketi mutabakatnamede 22500 tl teklif verdi. Daha önce aracı perte çıkan arkadaşlar varsa önümüzdeki sürecin nasıl ilerleyeceği hakkında bilgi verebilirlerse çok mutlu olurum. (parayı ne kadar sürede verirler falan)
Yaklaşık 20 gündür arabamız yok, sigorta şirk eti kiralık araç verdi ancak bi hafta sonra süresi dolduğu için geri alındı araç. Sigorta şirketi parayı yatırdığında sıfır araç almayı düşünüyoruz, onun için ayriyeten bi konu daha açmayı düşünüyorum.
Otomobilimiz hakkında bilgi vereyim, aşağıya fotoğrafları da koyuyorum. 2001 peugeot 406 2.0 st otomatik vites
WhatsApp Image 2016-08-19 at 20.54.12 (3).jpeg WhatsApp Image 2016-08-19 at 20.54.12 (2).jpeg WhatsApp Image 2016-08-19 at 20.54.12 (1).jpeg

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin derler araç sıkıntı değil yine çözersiniz inşallah ileride

antisemi

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
41
29
595
Benim para 1 ay sonra yattı. Tabi bu belgelerin tamamlanması ve şirketin hassasiyetiyle alakalı. Belgelerinizi elden takip edin benim evrakları Mal_iye deki arkadaş sümenaltı ettiğinden de biraz gecikmis oldu. Ben süreci şirketin sitesinden takip ediyordum. Bi sorun yaşamadım. Dediğim gibi şirketin ilgisi her zaman büyük etken. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Geçmiş olsun hocam. Dedem ibiza ile 2 takla atmıştı. Araç haliyle perte çıktı. Araca sigorta şirketi anca 1 1.5 ay sonra alıcı buldu ve paramız o zaman yattı.

Alcantara

Batuhan KARALAR
Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
1,052
1,185
2,570
27
İstanbul
Marka
Renault
Büyük geçmiş olsun. Paranın yatma süresi büyük oranda sigorta şirketinize bağlı. Genellikle pert kararının çıkmasının ardından 25-30 gün içinde ödeme işlemleri tamamlanıyor.

adilhcl

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
2
0
535
Paranın yatması genelde 1-1.5 ay buluyor,
Yakın arkadaşım kaza yaptı araç pert oldu 2. Aya yakın zamanda aldı parayı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım