HABER Kenan Sofuoğlu Meclis’e Lamborghini Aventador S ile geldi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kenan sofuoğlu'nu sevmem etmem onlar ayrı mevzu. Bugüne kadar hangi milletvekilinin mal varlığı sorgulandı? gelirleri sorgulandı? altındaki araba evi yatı katı boğazda yalısı sorgulandı ?

Adamın karısı yabancı, böyle bir imkanı var kullanır. Zaten motorsikletleri var dolu, lambosu da var. napacak milletvekili oldum diye baştan aşağı yaşam tarzını değiştirip s serisi ile mi takılmaya baslayacak. Bence normal pozisyon ofsayt değil nizami gol.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
" Kenan Sofuoğlu'nu sevmem " cilere şunu demek istiyorum :

" Yav bu Kenan size ne etti gardaşım [emoji23]"

(Direk müdürümün mesajın altına olmuş ama müdürüm alınmasın genel konusuyorum:) )

Son düzenleme:

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Maaşıma dokunmayacam hayır işlerinde harcayacam demiş. Hadi hayırlısı inşallah öyle olur.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

(Direk müdürümün mesajın altına olmuş ama müdürüm alınmasın genel konusuyorum:) )

tavrı fazla kibirli geliyor. En basitinden Sanayiide ustalarla simit yemesi muazzam olay gibi görülebilir ama bunu reklam malzemesi yapıp kendisi paylaştığı zaman baa samimiyetsiz geliyor.
Ve ben Samimiyetsiz insanları sevmem.

Peki sen neden seviyorsun da demem. Senin görüşündür

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Mecliste Sofuoğlu'nu 10 kere satın alacak bir sürü adam vardır. Ama kimse bu kadar kibirli ve görgüsüz değil.

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Sonuç olarak her ikisi de rahatsız ediyor, rahatsızlığın parası olmuyor hocam. Evet Lambo stok olarak bu şekilde çıkıyor, spor bir araba, çoğu ülkede de trafiğe girme izni var. Lakin asabi kullanıldığında ciddi manada çok fazla rahatsız ediyor. Bu tarz araçları kullananlar da trafikte pek rahat durmuyor, en azından benim gördüğüm kadarıyla her biri ayrı atraksiyon yapma peşinde.
Trafik cezası yiyebilecek bir arabanın satılması ve muayeneden geçmesi bence yanlış. Opsiyon egzozun bile Avrupa’da muayeneden geçmediğini ve ceza kesildiğini biliyorum ama orjinal arabaya ceza kesmek çok saçma.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Kendi parasıyla aldığı veya yaptığı şeyler umrumda değil, milletin parasını yemesin de başka bir şey istemiyorum.
Yarın bir gün Lambo' nun yakıtı meclise yazmasınlarda.

Vergi mevzusu var birde, bana göre hırsızlık fakat aynı imkan bende olsa bende yapardım.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kenan Sofuoğlu'nu sevmezdim. Hala sevmem bu ayrı konu. Ama bu olay bende ne negatif ne de pozitif bir etki yaptı. Adam şahsi aracı ile meclise geliyor. Ben bu seçimlerde milletvekili seçilmiş olsam ben de Corsa ile gidecektim siftahıma. Eminim Aventador'dan daha çok dikkat çekerdi orada :D Kullandığı araba daha önceden almış olduğu şahsi aracı olduğu için bence bu olay hakkında övülecek ya da yerilecek bir şey yok. Pozisyon temiz, oyna devam.

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW

Omurgasız ve samimi olmaması başlıca sebepleri. "Sizden daha kaldı mı yaaa" diyebilen adama yaranmak için uğraşması da cabası. Başarıları takdir edilesi (her ne kadar üst klasmanlara yaşı gereği dahi çıkması gerekirken çıkmamış olsa da), genç sporcuları desteklemesi önemli ama Atatürk'ün de dediği gibi; "Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim."

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Vergi hırsızlığı deyip duruyorsunuzda , bu adamın garajında 2 tane g serisi var galiba 63 motordu . o adam bunların vergisini veriyor da bu yabancı plaka olunca hırsız mi oluyor abartmayalim .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Helal ya da haram kazandın, hakkındı ya da değildi mevzu bu değil. Sahip olduğun lüks bir araçla çıkıp hafta sonu boğaz keyfi yapabilirsin, avm'ye gidebilirsin, çay bahçesinde bile oturabilirsin. Magazincilere yakalanabilir haber dahi olabilirsin. Bunların hiç biri problem değil.

Millet Meclisi.. Adı üstünde milletin meclisi, milletini temsil eden insanların bulunduğu bir mekan. Bu sadece Kenan'ın özelinde bir şey de değil tüm vekiller için geçerlidir ki temsil ettiğin / etmeye aday olduğun millet böyle bir hayat yaşamıyor. Çoğu vekilden daha çok uğraşıyor, emek veriyor, çabalıyor, daha fazla vergi veriyor, pahalılık ve geçim sıkıntısıyla uğraşıyor ama B segment bir araba bile çoğu vatandaşın maaş ortalamasının üstünde yer alıyor.

Fakir bir kimse gördüğünde yeri gelir sahip olduğun malı saklamaya çalışırsın. Çünkü utanırsın, onun görmesini istemez ve incitmekten korkarsın. Millet Meclisi'ne giderken de bu hassasiyeti göstermeliydi. Benim eleştirdiğim nokta böyle bir araca sahip olabilmesi değil, halkının ekonomik şartlarını düşünmeden, orada gazetecilerin de olabileceğini bilmesine rağmen fakir halkının meclisine lüks bir eşya ile gidebilmesidir.

Kusura bakmayın ama bu kadar basit bir inceliği bile düşünemeyecek yapıda bir insanın / insanların ne beni temsil etmesini isterim, ne samimiyetine inanırım, ne de yaptığı şeyi doğru karşılarım.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Vergi hırsızlığı deyip duruyorsunuzda , bu adamın garajında 2 tane g serisi var galiba 63 motordu . o adam bunların vergisini veriyor da bu yabancı plaka olunca hırsız mi oluyor abartmayalim .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kenblockcum,sormam beni ilgilendirmez dedim ama bu kadar savunuyorsun da bu adamı niye bu kadar seviyorsun ? bir kereden bir şey olmaz zihniyetinden ne farkı var bu söylediğinin ? Kaldı ki senin eşin yabancı olsa senin yabancı plaka imkanın olsa sen de aynı şeyi yapardın herkes aynı şeyi yapar. Orası kimseyi ilgilendirmez. Milletinvekili olduysa millete örnek olmalı deniyor ki buna gelene kadar çok fazla var. Adam 10 tane cami yaptırır ama bi tane personelinin sigorta priminden maaşından çalıyorsa,hesabına asgari ücret yatırıp yarısını muhasebeye geri getir diyorsa o 10 caminin hiç bi anlamı olmaz.

Hırsızlığın bir keresi bi tanesi bilmemnesi de olmaz. Hırsız Hırsızdır. Bu adamın arabasından da plakasından da bana ne. mecliste buna gelene kadar çoook hırsız var

ArdaC

Profesör
11 Mar 2018
109
89
1,035
25
İstanbul
Marka
Hyundai
Çok alçak gönüllüymüş kendisi,ilk defa burada gördüm milletvekili olduğunu,şaşırmadım da gerçi hangi partiden olduğunu görünce.

Siyasetle alakasız insanlar bile meclise girmeye başladı.Durumlar daha da kötüye gidecek.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İnsan bazen gerçekten hayret ediyor :)

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
adam bu memleketin asıl sahipleri arasında tabi o alacak o arabayı biz mi alacaktık

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Ümit Erdim'in bir gönderisi

Ekli dosyalar

• IMG_1840.PNG
    IMG_1840.PNG
    296.3 KB · Görüntüleme: 111
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım