KAPALI Kia Ceed ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

atakan_adgzl

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
46
4
595
Merhaba arkadaşlar 2011-12 model 1.6 crdi motion ceed alınır mı artıları veya eksileri nelerdir ?

ysfdnmz4

Elit Apaçi
16 Eki 2016
54
23
970
Dizel focus, Jetta falan varken ben almazdım herhalde. Seat Toledo dizeller 2014 2015 aynı fiyata bulabilirsn bence biraz daha araştır koreden araba bence alma.

cemincekara

Elit Apaçi
24 Eyl 2016
80
31
970
Hocam ben araştırdım 7-8 değil de biraz daha düşük yorumlar aldım ama yinede bir dizele göre yüksek sonuçlar bunlar yakıtı falan geçtimde alınır mı ?
2011 modeli vardı bende bir seneyi geçkin kullandım sakin kullanımda 6 lt civarı yakarsın yaşadığın yere göre biraz daha düşük yada yüksek olabilir. Arkadaşın bahsettiği rakamlar biraz abartı olmuş ancak sert kullanırsan bu rakamları görür. Araca gelince avrupa pazarı için tasarlanmış bir araç, kia nın bugünkü tasarım dilinin öncülerinden bence iyi bir araç. Ancak ikinci ellerine ne kadar güvenilir bilemem. Ayrıca ikinci el pazarı baya yüksekten uçuyor yılsonu gibi uygun fiyata bulabilirsen alınır diyorum.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
2011 modeli vardı bende bir seneyi geçkin kullandım sakin kullanımda 6 lt civarı yakarsın yaşadığın yere göre biraz daha düşük yada yüksek olabilir. Arkadaşın bahsettiği rakamlar biraz abartı olmuş ancak sert kullanırsan bu rakamları görür. Araca gelince avrupa pazarı için tasarlanmış bir araç, kia nın bugünkü tasarım dilinin öncülerinden bence iyi bir araç. Ancak ikinci ellerine ne kadar güvenilir bilemem. Ayrıca ikinci el pazarı baya yüksekten uçuyor yılsonu gibi uygun fiyata bulabilirsen alınır diyorum.

6 lt ortalamayi hangi sehirde yaptiniz acaba.enistemdeki ceed izmir de karma olarak 7.5 altini hic gormedi.

cemincekara

Elit Apaçi
24 Eyl 2016
80
31
970
6 lt ortalamayi hangi sehirde yaptiniz acaba.enistemdeki ceed izmir de karma olarak 7.5 altini hic gormedi.
Ben denizlide yaptım. 2011-12 arası. Sakin kullanımda 6 lt civarı yakıyordu aracım. Ancak trafik yogun bir bölgede artabilir dediğiniz gibi. Karmadan kastınız şehir içi-dışışı ve sert, karışık kullanımsa 7.5 normal diyebiliriz. Benim bahsettiğim değerler sadece sakın kullanımda.

ysfdnmz4

Elit Apaçi
16 Eki 2016
54
23
970
Focus hangi modeli uyar hocam ?
Focus deneyimlediğim bir araç değil ama artık o kadar çok duyduk vs. ki kullanmış olduk focus olacak diye bişey yok bana ceed mi focus mu deseler focus derim. Focusun 2015 de makyajlı olan haline zaten bütçen yetmez. Bu yüzden 2013 2014 en az style yada titanum yani 115 hp olanlardan al alırsan. Ama motoru turbo beslemeli VAG grubundan araç almak kendi kullanım amacıma göre daha mantıklı çünkü zamanı gelip gazlamak istediğim zaman oluyor ve VAG bunu çok iyi veriyor. Ama gazlamak gibi bir derdiniz yok ekonomi, yalıtım rafinelik konusunda ford üzmez diye düşünüyorum. Yol tutuş konusunda çok iddialı bir model. Zaten söylediğiniz fiyat seviyesi içinde dizel eski olmayan fazla araç gelmiyor. Peugeot,Citroen,Opel,Renault markaları içinden ford daha iyi bir seçenek gibi. Aklınıza başka model gelirse oda düşünülebilir.

Son düzenleme:

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Ş içi hiç dikkat etmeden kullanım, istisnasız 6.5 litre, turboları çat pat bozulmasa fiyatına göre gerçekten çok iyi araba, turboya dikkat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım