Baris Inselel

Yönetim
Editör
Beğeni Puanı
259
KIA, geleneksel SUV modellerine yeni bir soluk getiren, daha kompakt ve sportif çizgilere sahip Yeni XCeed modelini Türkiye pazarına sundu.
Türkiye’de Anadolu Grubu çatısı altında faaliyetlerini sürdüren KIA, C segmentindeki gücünü Yeni XCeed ile göstermeye devam ediyor. KIA’nın Franfurkt’taki tasarım merkezinde geliştirilen ve Slovakya’daki üretim tesislerinde Avrupalı sürücüler için üretilen Yeni XCeed, SUV konforunu hatchback sportifliği ve sürüş özellikleriyle buluşturuyor.
Sportif yapısı ve üst düzey konforuyla benzersiz bir sürüş deneyimi sunan Yeni XCeed, geleneksel bir hatchback otomobile kıyasla daha fazla görüş açısı ve yola hakim bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Gelişmiş güvenlik önlemleri, bağlantı özellikleri ve teknoloji çözümleriyle Yeni XCeed, şehirli kompakt SUV sınıfının en teknolojik otomobili olarak öne çıkıyor.
Hatchback bir...
Okumaya devam et...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni Puanı
36,663
Marka
Ford
Hocam teknik verilerde sıkıntı var herhalde ? 136'lık 320 torklu dizel makinenin 0-100'ünün 7.5 saniye olması biraz zor gibi duruyor.

simbat

anonim
Senkromeççi
Beta Programı
Beğeni Puanı
10
direksıyonu cok cirkın geldı gozume, arka egzoz cıkısları falan sık olmuş

K

kerem

Ziyaretçi
ben peugeot 3008 suv alanlardanım aldığımdan beri de gözüm başka suv görmüyor :D