Kil Uygulaması Kil Türü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
Aracımın camını kil ile temizleyeceğim. Evde geçenlerde kırtasiyeden almış olduğum kil var. Bu temizlik için özel bir kil mi gerekli yoksa kırtasiyeden aldığımla yapabilir miyim?

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Sanırım onlar olmuyor biz sormuştuk 80 liraydı kil. Yanında da ayrı bir ürün önerdiler kilden sonra uygulanması için toplam 130 falandı heralde.
Ben de bilmiyorum net biri aydınlatsa güzel olur.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Yeni araçlar için turuncu kil, kullanılmış araçlar için mavi kil öneriyorlar. Tabi bu killer markaya göre değişiklik gösterebilir. Beyaz kil de görmüştüm hassas yüzeyler için kullanılan
Kilin sertlik durumuna ve aracınızın genel durumuna göre seçiminizi yapabilirsiniz.
Kırtasiye kili konusunda bilgim yok. Kilin de cinsi var çünkü. Ucuz alacağınız farklı malzemeden yapılmış bir kil arabaya yarardan çok zarar verir

Son düzenleme:

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
Teşekkürler. Konuda farklı bilgisi olanları bekliyorum :)

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,066
6,944
5,020
github.com
Marka
BMW
Sanırım onlar olmuyor biz sormuştuk 80 liraydı kil. Yanında da ayrı bir ürün önerdiler kilden sonra uygulanması için toplam 130 falandı heralde.
Ben de bilmiyorum net biri aydınlatsa güzel olur.
Yanında önerdikleri muhtemelen kil kaydıricidir. Onu almanıza gerek yok sprey şişeye sabunlu su yaparsanız onun gorevini yapacaktır zaten. Kıl olarak da Valet Pro nun var bi tane mavi 45 lira olması lazım fiyati onu önerebilirim. Bide kili yere düşürmeyin düşürürseniz direk çöp. Arabanız ilk kez killenecekse kil ama önceden detaylı killenip senede bir de killerim derseniz kil eldiveni alın. Ali Express de filan uygun fiyata bulabilirsiniz. Diğer killer gibi tek kullanimlik da değildir hem

ilkergndgd

İlker Gündoğdu
Profesör
9 Eyl 2016
114
111
1,235
Marka
BMW
Teşekkürler yarın internetten kaliteli bir şey bulup sipariş veriyim o zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım