Kış lastiği tavsiyesi acil (Kış Ağır)

sinancemcicek

Senkromeççi
17 Tem 2018
2
0
85
Arkadaşlar aracım 2004 polo. Ayrıca da acemi bir şoförüm. 5 aydır araba kullanıyorum ama 10000 km de yaptım. Gümüşhane/Şiran'da oturuyorum. Kış şartları Erzurum gibi. İki sene önce -35 i gördü. Lastikleri sadece bir kış kullanacağım. Öneriniz ne olur. Burada herkes lassa iceways2 kullanıyor. Herkes de onu satıyor ama Goodyear ultragrip de yaklaşık aynı fiyat. Kafam çok karıştı.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Ben Kars'tayken 2006 Polom vardı, ilk otomobilim. Ona Iceways almıştım, hiç de sorun yaşamadım. Kış şartlarında nasıl otomobil kullanmanız gerektiğini bilirseniz hiç sorun çıkarmaz. Ben yaşamadım yani, cam gibi buz zemin üzerinde bile patinaja kaldığımı ya da beni zor duruma soktuğunu hiç hatırlamıyorum.

o bölgede kar uzun süre yerde kaldığı için ayaz kestiği zamanlar haricinde ortalama bir kış lastiği de işinizi görecektir bence. sadece kar ve buz üzerinde sürüş yaparken neler yapmanız ve nelerden kaçınmanız gerektiği konusu üzerinde biraz durursanız ve en önemlisi bu süre zarfında otomobilinizi tanımaya çalışırsanız çok daha etkili olacaktır.

omerta84

Profesör
29 Ara 2016
242
130
1,085
@sinancemcicek lassa ve goodyear fiyatları gerçekten başabaş olması çok ilginçmiş :)
gönül yerli alınsın diyor ama bu kadar yakın fiyatları görünce ne kadar yerliler onu düşünüyorum şimdi.
petlas varsa petlas deneyin. daha uygun ve onlarında iyi olduğu söyleniyordu

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
goodyear ultragrip veya
Nokian 'ın sizin ebatta modeli ne ise onu da araştırın derim. Nokian kış lastiği konusunda çok başarılı.

aragorn03

Profesör
3 Ara 2017
77
125
1,060
Kar'ı yoğun bölgeler için ultragrip tavsiye edilir, babam bi kış boyunca başka ilçeye gitti geldi buzun üstünde çok da memnun kaldı

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım