KAPALI Klima gazı bittiği nasıl anlaşılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet55

Profesör
Beğeni puanı
347
Marka
Opel
Yıllar içinde klima gazı biter mi? 8 yaşında arabamızda hiç klima gazı bastırmadık yani kaçak, hasar varsa mı dolduruluyor yoksa belli periyotlarda yenileniyor mu?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
Beğeni puanı
20,869
Marka
Skoda
Yıllar içinde klima gazı biter mi? 8 yaşında arabamızda hiç klima gazı bastırmadık yani kaçak, hasar varsa mı dolduruluyor yoksa belli periyotlarda yenileniyor mu?
Biter ancak belli bir süresi yok, soğutma zayıflarsa yenilemekte fayda var

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
43,431
Marka
Opel
Yetkili servise gittim ama bendeki gazdan onlarda yokmuş, sanayide rastgele bir yere gittim 180 lira dediler. Normal mı bu?
Gözüme çok geldi. İnternetten şöyle bir baktım, hakikaten tam olarak kafamdaki fiyatlara yapıyorlar. 2 sene önce 50₺ fiyatı bile çok bulmuştum, öyle diyeyim. Aşağıdaki ücretlere göre bir fikir edinebilirsiniz

1987EP

Profesör
Beta Programı
Beğeni puanı
573
Marka
Volkswagen
Gözüme çok geldi. İnternetten şöyle bir baktım, hakikaten tam olarak kafamdaki fiyatlara yapıyorlar. 2 sene önce 50₺ fiyatı bile çok bulmuştum, öyle diyeyim. Aşağıdaki ücretlere göre bir fikir edinebilirsiniz
Bana bunun gazi yasakladi dedi. Normalde donusum yapilmasi gerekiyormus. Dogrulugu var mi bunun?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
43,431
Marka
Opel
Bana bunun gazi yasakladi dedi. Normalde donusum yapilmasi gerekiyormus. Dogrulugu var mi bunun?
Birini boşaltıp diğerini doldurmak dışında kompresöründe filan başka bir değişim gereksinimi var mı hiçbir bilgim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...