Kocaeli Kartepe | Hafta Sonu Etkinliği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Kocaeli Kartepe | Hafta Sonu Etkinliği 2

Hafta sonunu keyifle değerlendirmek için Kartepe'ye gidiyoruz!

Kartepe etkinliğini öncesinde kapalı etkinlik olarak yapmıştık. Bu defa yeni Otopark.com takipçileri ile tanışabilmek için etkinliğimizi açık hale getiriyoruz. Hafta sonu Kartepe'ye kahve içmeye ve mangal yapmaya gidiyoruz. Çoğunluğumuz İstanbul'dan katılıyor, güzergah üzerinde araç paylaşımı yapılabilir.

İlk Etkinliğimiz:

Etkinlik ile ilgili araç paylaşımı, haber paylaşımı platformu: https://chat.whatsapp.com/Huanek8jyP4EiuxwluIirP

Takipçi etkinliğidir.

Son düzenleme:

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Maalesef ben gelemiyorum.İnşaallah bir daha ki sefere.
Size iyi eğlenceler.

Umarım bir daha ki sefer görüşebiliriz.Teşekkür ederiz. :)

Arkadaşlar buralar cumadan kalabalıklaştı. Ne kadar erken gelirseniz trafiğe kalma ihtimaliniz o kadar az olur.

Sabah 6'da kalkıp yola çıkıyoruz. En geç 7.30'da Avrupa'dan çıkmış olacağız. Herhalde çok geç olmadan varacağız. Yol üzeri selamlaşalım, sen de gelsen iyi olurdu. :)

Kötü oldu bu, Kartepe trafiği çok çekilebilecek bir dert değil :(

Geçtiğimiz zamanlarda yaptığımız gibi erken saatte çıkmak avantaj olacak, bakalım göreceğiz. :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Umarım bir daha ki sefer görüşebiliriz.Teşekkür ederiz. :)

Sabah 6'da kalkıp yola çıkıyoruz. En geç 7.30'da Avrupa'dan çıkmış olacağız. Herhalde çok geç olmadan varacağız. Yol üzeri selamlaşalım, sen de gelsen iyi olurdu. :)

Geçtiğimiz zamanlarda yaptığımız gibi erken saatte çıkmak avantaj olacak, bakalım göreceğiz. :)
Yolda beni arayın. Meydanda yolunuzu kesip kenara çektirip selam vereyim size. Yarın aşırı yoğun bir gün olacak.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Herkese günaydın. Bugün Kartepe etkinliğini gerçekleştiriyoruz. Etkinliğe katılacak olan arkadaşlarımın araç halinde aktif olarak haberleşmesi için Zello İnternet Telsiz programını indirmelerini ve davet linki ile kanala giriş yapmalarını rica ediyorum.

Zello'daki Otopark.com Etkinlik kanalına göz at.

https://zello.me/k/goxX6

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaşlar umarım iyi eğlenmişsinizdir, sağ salim dönmüşsünüzdür. 1-2 sefer telefonla yokladım, sesiniz iyi geliyordu. :) Geçerken uğradığınız için de teşekkürler. Tarçın kızımı da ayrı sevindirdiniz.:rolleyes: Çıra almaya gelen ekip gün içerisindeki programımın küçük bir kısmına şahit oldu, geçerli mazeretim vardı maalesef. Başka sefere umarım baştan sonra katılabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım