KAPALI Lada Vaz Alınırmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Herkese merhaba arkadaşlar, hacettepe üni 3. Sınıftayım şuan ve son aya kadar crafter ile geceleri serviscilik yapıyordum , para biriktirmek için, kış geldiği için o işten ayrıldım şimdilik bi işim yok ama garsonluktur felan birşeyler ayarlıycam, ailede golf 6 1.6 tdi var normalde bana itafen alındı ama annem iş kurunca yalan oldu hep onda artık, bende kendime ait olsun kimse laf söz edemesin die kendi emeklerimle bir araç almak istiyorum, sonuçta kendi paranla aldığın şeyin hazzı başkadır, uzun süredir araştırıyorum hem uygun hem dikkat çekici hem arkadan itişli hem nostalji bu araçları gördüm, büyük ihtimal yaz ayına para birikmiş olur sizce ne yapıyım? Bunlarda örnek ilanlar
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lada-nostaljimi-satiyorum-377363740/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lada-sahibinden-satilik-lada-vaz-2106-375679823/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-cocuk-ilgiden-sikilicaksiniz-369088342/detay

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
evet niva motoru
karbüratör şamandırasını ağzına kadar doldurdum marş yaptım, iki patpat yaptı bitirdi şamandırayı.. benzi pompasını bağlayıp bidondan benzin çekmiştim bayağı içiyordu

ya aslında çok ilgimi çeken hoşuma giden bi araba nivalar, fiyatlarda inanılmaz aşağılarda ama böyle bi mesafeliyim

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
ya aslında çok ilgimi çeken hoşuma giden bi araba nivalar, fiyatlarda inanılmaz aşağılarda ama böyle bi mesafeliyim
LPG şart tabi ki :)
hararet bilmezler sorunsuzlar diğer markalar halen karbüratörle cebelleşirken lada cut-off teknolojisini takmıştı motorlarına..
köyde yaşıyorsanız ara sıra araziye gitmek için tam uygun olur niva

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
LPG şart tabi ki :)
hararet bilmezler sorunsuzlar diğer markalar halen karbüratörle cebelleşirken lada cut-off teknolojisini takmıştı motorlarına..
köyde yaşıyorsanız ara sıra araziye gitmek için tam uygun olur niva

Yok baya şeherliyimde bakalım bakalım ya bi gaza gelirsem :)))

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkadaşlar Niva'nın tüketimi Şahin'den 1-2 lt kadar fazla. Öyle hesaplayabilirsiniz. Niva'da parça sorunu yok malum ama ciddi şekilde kronik tabanda çürüme sorunu var. Arazi tutkunu olmayan uğraşamaz o kadar dertle. Benim önerim tesadüfen çok temiz kalmayı başarabilmiş bir Samara olur. 20-25 yıllık araba yeterince klasik olmaz mı? :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım