Lpg ayarı tavsiyesi ? [Ank.]

tumosan

Takipçi
7 Eyl 2019
2
0
10
31
Ankara
Marka
Renault
Merhaba Ankara da duzgun ve isini hakkiyla yapan,paragoz olmayan birini bulamadim. Sacma sapan 3-5 dk lik bir ayara 50-100 tl istiyor sanki atom parcaliyor. Bana lpg yol ayari konusunda yardimci olabilecek birileri var mi ? Baglanti.kablomda yok olsa iyi kotu ustesinden gelecegim.

Kit: Lovato easyfast obd2 arac: 1.2 16v 75hp.symbol

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Normal gaz ayarına mı 50 100 istiyorlar yoksa afr ayarı mı? Normal ayar 20tl çünkü heryerde

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Afr ayarı yapan ustalar işini bilen ustalar

Siteden Akif Tezel ismini görüyorum, normal lpg ayarı da yapıyordur. Bi görüşün derim

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Normal ayar yol ayari, afr degil
Normal ayar heryerde 20tl ya. Hadi pahalı olsun 30 lira verirsiniz. Ben abimin önceki arabasını başkent oto sanayide Fırat otogaza götürüyordum ayara en son 5 ay önce 20tl ye yapmışlardı. Zaten sistemi de orda taktırmıştık tam adres olarak bilmiyorum hep navigasyona yazıp gitmiştim gidecek olursanız siz de öyle yapabilirsiniz. Prins ve birçok markanın yetkili bayisi zaten orası

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
452
1,061
2,695
Ankara
Marka
BMW
Akif bey iyidir, en ilgili ve bilgili şekilde yardımcı olur. Kendi yapmasa bile düzgün kendi gibi çalışan bir yere yönlendirecektir. Eğer isterseniz pm üzerinden iletişimini paylaşabilirim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım