LPG montaj delikleri nasıl kapatılır, yalıtımı düşürür mü?

Tokatlı60

Hamza
Elit Apaçi
10 Haz 2021
129
57
785
22
İstanbul
Marka
Yok
Merhaba, LPG söküldükten sonra araç üzerinde kaç delik kalıyor, bu delikler nasıl kapatılmalı? Bu delikler araç ses yalıtımını kötüleştirir mi? Teşekkür ederim.

• Wow
Tepkiler: Bedirhan

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,286
1
9,436
4,970
kocaeli
Yalıtımı düşmesin isterseniz sökmeden kullanırsınız. Kullanmadığınız lpg aracın motoruna zarar vermez, bunu da siz sormadan söyleyeyim dedim

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Silindir tank ise tankı sabitlemek için 4 vida + 2 hortum deliği bulunur, simit tankı vida ile sabitlemiyorlar sanırım. Ucuz yollu olarak plastik tapa ile kapatılabilir ya da kaportacıya gidilir kaynakla kapatılır, üzerine döşemeyi de geçirince yalıtım olarak bir fark da olmaz.

Tokatlı60

Hamza
Elit Apaçi
10 Haz 2021
129
57
785
22
İstanbul
Marka
Yok
Silindir tank ise tankı sabitlemek için 4 vida + 2 hortum deliği bulunur, simit tankı vida ile sabitlemiyorlar sanırım. Ucuz yollu olarak plastik tapa ile kapatılabilir ya da kaportacıya gidilir kaynakla kapatılır, üzerine döşemeyi de geçirince yalıtım olarak bir fark da olmaz.
Hocam peki aracın altından geçen kabloyu vidalamak için açılan delikler nasıl kapatılır, bu delikler kötüleştirir mi yalıtı mı? Bir de hocam sadece iki hortum deliği mi açılıyor araca? Biliyorum biraz uzun oldu ama tek tek cevaplarsanız sevinirim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım