M5'e ne olacak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ayda 473 tl benzin için para ayırıyorum. İ10 ile 2232 km yol yapmaya denk geliyor. M5 bana hibe edilirse, bunların 12,95 litre ortalaması var. Hypermiling yapsam ben bu arabayla 8,51 litre ile yürütürüm. Ayda temiz 1000 km yol yapar. Birde M5 ile vlog çekerim, Arabacı noyan gibi, Hypermiling M5 (yansız böbrekli aile m5i) şeklinde kanal kursam, temiz ayda 200,000 izlenme. Ayda 60 tl para gelir ne guzel.
Abi bence sendeki tamamen fantezi uzerine kurulu bir dusunce. Ben acikcasi garajda 2 ferrariye de sahip olsan gene hyper olabilmek icin bloglar yazacagina cani gonulden inaniyorum bu bir para tasarrufu degil artik hayat bicimi olmus :)

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Abi bence sendeki tamamen fantezi uzerine kurulu bir dusunce. Ben acikcasi garajda 2 ferrariye de sahip olsan gene hyper olabilmek icin bloglar yazacagina cani gonulden inaniyorum bu bir para tasarrufu degil artik hayat bicimi olmus :)

M5 bende kalırsa, hayatı boyunca yapmadığı km yi yapar. Bendeyken yağ yakacak kadar bile devir çevirmez. Hatta benle olduğu sürece arıza bile yapmaz.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
İşte bu farklı bir yaklaşım.M5'e bu açıdan bakan kişi azdır.Farklısın Ali:)

M5 ile başlangıc.

And Mehmet Çetin. işleri sebiyle apar topar gitmesi sebebiyle, Bmw m5 ini tanıdığı ve güvendiği en yakın dostu bildiği bana emanet bırakmıştım. Bende bu arabayı nasıl muhafaza edeceiği düşünürken , kayın pededrimin zamanında ucuza kapattığı yeni evinin yerin iki kat altındaki otoparkında saklamayı düşündüm. Fakat olası sel felaketlerinde bu otoparkın ne kadar başarılı olduğunu bilmediğim için Otokoç Genel müdürlük kampusunde güzel bir yere arabayı park etmeyi uygun buldum. 24 saat güvenlik bu arabaya benden iyi bakacağı kesindi.

şeklide..... boga başlardım heralde.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
765
1,601
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Sana verecekmiş.Ne yapsam ne yapsam diye düşünmüş en sonunda Oguzhan gelsede m5'i ona versem demiş.
Ayda 473 tl benzin için para ayırıyorum. İ10 ile 2232 km yol yapmaya denk geliyor. M5 bana hibe edilirse, bunların 12,95 litre ortalaması var. Hypermiling yapsam ben bu arabayla 8,51 litre ile yürütürüm. Ayda temiz 1000 km yol yapar. Birde M5 ile vlog çekerim, Arabacı noyan gibi, Hypermiling M5 (yansız böbrekli aile m5i) şeklinde kanal kursam, temiz ayda 200,000 izlenme. Ayda 60 tl para gelir ne guzel.
Bana cikarsa binmem pamuklara sarar and abi bigun donerse diye saklarim :)
Hayaller hayatlar diyeceğimde hayal çok be abi baksanıza herkeste ayrı kafa :D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,279
1
9,427
4,970
kocaeli
Bana çıksa garajdan mareayi çıkarırım , alarm taktiririm sonra m5 garaja sığmaz sonra m5 satarım garaj alırım (veya garaj yapılabilecek yer) sonra kalan parayla 520i alırım arkasına em beş yazarım . Fakiriz ama enayi değiliz

Neyse ciddi olmak gerekirse : araca bu denli temiz bakan (saçma sapan eklentiler yapmayan) sahipleri için iyi dileklerde bulunurdum :) Bende onlar gibi araca iyi bakar , hayat musade ettiği surece biner - saklardim ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

ctanguner

Panpa
7 Eyl 2016
356
1,193
3,095
İstanbul

M5'in kontagini acip kapamak ceyrek depo

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
M5'in kontagini acip kapamak ceyrek depo
images

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım