KAPALI Maksimum 30 bin tl ilk araba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eturkmn

Asfalt Kurutucu
26 Eyl 2016
11
3
595
Merhabalar arkadaşlar, ehliyet sınavından dün çıktım ve 10 gün sonra sertifikam hazırlanacak, kısaca 15 gün içinde ehliyetime kavuşacağım.

İlk sorum kazalı ve boyalı araçlar neden tercih edilmiyor? ikinci sorum ise;

Şimdi 30 bin tl param var ve 18 yaşımdayım, boyum 1.90 bana yakışabilecek 2010+ az yakan, parçası ucuz olan bir araba arıyorum. Sizin tavsiyelerinizi almak istedim teşekkürler.

ceyhansuyu

Panpa
8 Eyl 2016
499
1,229
2,520
38
Şimdiden hayırlı olsun ehliyetiniz.
İlk sorunuza cevap vereyim; kazalı araçlar ilerde sıkıntısı arızası çok olur diye tercih edilmiyor. Pert'e çıkmış araçları tekrar yaptırıp satanlardan dolayı, kazadan dolayı boyanmış bir yerini sanki çiziği boyatmış gibi satanlardan dolayı milletin güveni kalmadı kısacası sahtekarlardan dolayı.

eturkmn

Asfalt Kurutucu
26 Eyl 2016
11
3
595
Şimdiden hayırlı olsun ehliyetiniz.
İlk sorunuza cevap vereyim; kazalı araçlar ilerde sıkıntısı arızası çok olur diye tercih edilmiyor. Pert'e çıkmış araçları tekrar yaptırıp satanlardan dolayı, kazadan dolayı boyanmış bir yerini sanki çiziği boyatmış gibi satanlardan dolayı milletin güveni kalmadı kısacası sahtekarlardan dolayı.
Teşekkür ederim hocam cevabınız için, peki bütçem konusunda tavsiye verebilir misiniz?

Edit : İmla

dirmak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
10
595
Ehliyetiniz şimdiden hayırlı olsun. Ev arkadaşım bu sene 0 seat ibiza 1.2 tsi aldı 45 bin civarı bi paraya sanırım kendiside sizin gibi 1.90 hatta biraz daha uzun olabilir ve koltuk ona göre ayarlıyken ben 1.77 yim ve arkasına oturabiliyorum biraz sıkıntı olsada oturuluyor ve yakıt tüketiminin iyi olduğunu söylüyor. İkinci el piyasasını bilmiyorum ama araştırmanızı öneririm.

dirmak

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
24
10
595
Bu üniversiteli, Acemi şöför vs yazılarını gördükce bende, Yeni evli veya Baba Adaylarına otomobil tavsiyesi diye bir başlık acayımda eksik olmasın diorum.
Hocam aslında beklentiler benzer olur gibime geliyor. Yeni evlide de düğün borcu vs vardır ekonomik ister, baba adaylarıda çocuğa yatırım diye ekonomik ister ama aileye bir birey daha katıldığı için çocuksuz ve bekarlardan bi tık geniş araba isterler sanırım :) tabi benim dediklerim tamamen varsayım :)

efaykac

Profesör
24 Eyl 2016
102
80
1,035
İstanbul
benden size naçizane bir tavsiye olsun o zaman:
boyun 190 olduğu için ve ilk araban olacağı için o fiyatlarda, parçası da uygun olarak hyundai i20 1.2 D-CVVT tam şehir arabasıdır, fiyatları da uygun. ya da onun kardeşi olan kia rio yu da düşünebilirsiniz.

eturkmn

Asfalt Kurutucu
26 Eyl 2016
11
3
595
benden size naçizane bir tavsiye olsun o zaman:
boyun 190 olduğu için ve ilk araban olacağı için o fiyatlarda, parçası da uygun olarak hyundai i20 1.2 D-CVVT tam şehir arabasıdır, fiyatları da uygun. ya da onun kardeşi olan kia rio yu da düşünebilirsiniz.
i20'yi ehliyet kursunda ve sınavda kullandım, araba çok hantal kalıyor hocam, birde en ufak çukurda çok fazla sallanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım