KAPALI Maksimum 350.000TL Coupe-Cabrio araç seçimi

OnurOkullu

Profesör
4 Eki 2016
153
364
1,585
İstanbul
Marka
BMW
Merhabalar,kuzenim ailecek alınan bir karardan dolayı Hollanda'dan Türkiye'ye kesin dönüş yaptı.Oradaki aracını ve evini sattı ve işlerini halledip kenarda iyi bir parası kaldıktan sonra araba almaya karar verdi maksimum bütçe 350.000 TL (önceki aracı 718 Cayman)
-Coupe veya cabrio (hardtop-tente fark etmez)
-4 Kişilik olmalı
-En fazla 2.0 hacimli
-Düşük km li model yılı yeni
Bmw 2 serisi küçük,4 serisi ise her yerde olduğu için istenmiyormuş,TT z4 falan zaten 2 kişilik olduğu için alınmıyor.
E coupe fiyatı baya aşıyor,şu anda C coupe veya o fiyata bulunursa 2.0 Camaro arasındayız,siz değerli forum üyelerinden iyi fikirler çıkacağına eminim,başka araç önerileriniz var mıdır ? veya bu iki araç arasından sizce hangisi ?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,211
45,803
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Örnek ilan olarak atıyorum. Bütçeniz oldukça yüksek ama önereceğim araç da bütçenizin oldukça altında olmasıyla birlikte hem paranız cebinizde kalır hem de kaliteli bir araca binmiş olursunuz. Coupe olmasına rağmen 4 kişi rahatça sığıyor diyebilirim. 5.kişi oturamaz arkaya çünkü ortada bunun için yer yok. Sürüş keyfi ve performansı gayet yeterli olmasıyla birlikte büyük jantlarına rağmen oldukça da konforlu diyebilirim. Bunun haricinde 200 hp civarında E coupe da düşünebilirsiniz.
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...us-plushfza-plusistma-plusful-609443310/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-elden-e250-amg-garaj-arabasi-487519065/detay

Son düzenleme:

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Şu an bakıyorum, seçenekler belli:

Audi TTS
Audi A7
Camaro 2.0T
Infinit Q60(nadir araba istiyosa mantıklı)
C180 C
E cabrio
4
A5 C
Z4

Eşsiz olmak için Q60, bizim ülkedeki Amerikan saygısı için Camaro, kalite için A5 veya E, gerçek kalite için A7, keyifli spor arabam olsun için TTS, 4 zaten istemiyor, Z4 de ne bileyim, keyfi bilir. C180 de keyfi ama C yani sonuçta.

OnurOkullu

Profesör
4 Eki 2016
153
364
1,585
İstanbul
Marka
BMW
Şu an bakıyorum, seçenekler belli:

Audi TTS
Audi A7
Camaro 2.0T
Infinit Q60(nadir araba istiyosa mantıklı)
C180 C
E cabrio
4
A5 C
Z4

Eşsiz olmak için Q60, bizim ülkedeki Amerikan saygısı için Camaro, kalite için A5 veya E, gerçek kalite için A7, keyifli spor arabam olsun için TTS, 4 zaten istemiyor, Z4 de ne bileyim, keyfi bilir. C180 de keyfi ama C yani sonuçta.
Q60 cidden baya iyiymiş kesinlikle seçeneklere ekletirim ben bunu :D
Bu fiyatlara artık boş 418 alındığı için ikinci el bakılıyor,ama q60 baya kafama yattı benim param olsa düşünmezdim direk alırdım :D

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Q60 cidden baya iyiymiş kesinlikle seçeneklere ekletirim ben bunu :D
Bu fiyatlara artık boş 418 alındığı için ikinci el bakılıyor,ama q60 baya kafama yattı benim param olsa düşünmezdim direk alırdım :D

Q60 güzel de reviewlerde pek beğenilmiyor, nerede o LFA deniyor, tabi saçma bi beklenti ama listede durabilir. Birde Q60 gibi bi araba yarın bigün satarken zor olabilir ve değer kaybettirebilir. Camaro da güzel ama kalitesiz amerikan işçiliği hoşunuza gider mi bilemedim. Bence gezerek karar vermek en mantıklı, bu forumda kimse bu arabaları avucunun içi gibi bilmiyor.

E.Toprak

Taklacı Güvercin
22 Kas 2017
20
9
295
Q60 güzel de reviewlerde pek beğenilmiyor, nerede o LFA deniyor, tabi saçma bi beklenti ama listede durabilir. Birde Q60 gibi bi araba yarın bigün satarken zor olabilir ve değer kaybettirebilir. Camaro da güzel ama kalitesiz amerikan işçiliği hoşunuza gider mi bilemedim. Bence gezerek karar vermek en mantıklı, bu forumda kimse bu arabaları avucunun içi gibi bilmiyor.
Bu forumda kısmını bu ülkede ye değiştirsek daha iyi ifade etmiş oluruz

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım