KAPALI maksimum 65 bin TL'ye c sınıfı araç?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rtgrlndr

Taklacı Güvercin
13 Kas 2017
19
6
295
arkadaşlar bmw 316 almayı planlıyordum hatta pazarlık dahi yaptım. Ama istediğim gibi temiz bir araç bulamamam hem de olumsuz yorumlar kararımdan vazgeçirdi. Emin otodan bu ayın 20'sinde paramı alacağım. yani 8 gün sonra. C sınıfı Hatchback bir araç bakıyorum. Dizel ve az km olması tercih sebebi. Önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Önceden 3 serisini düşünmenizi göz önünde bulundurarak;

En az Style donanımlı makyajsız Focus Mk3 - EPAS'ın destek dozunu ayarlayamamışlar, o yüzden direksiyonu biraz hissiz. Ama sürüş keyfi çok iyidir.
1.6 Multijet motorlu Lancia Delta - C sınıfında D sınıfı yaşatır, özel hissettirir. Motoru da ölümsüz gibidir.
Seat Leon Mk2 - Focus Mk3'ten bile daha hisli bir sürüş makinesidir. Altyapısı ve iç mekanı uzun ömürlüdür. Yeni kasası bunun yanına yaklaşamaz. Modifiye edilmemişi makbuldür.

Bu üç modelin manuel viteslerini öneririm.

Q7X5

Taklacı Güvercin
19 Ağu 2017
37
47
295
Marka
Kia
Focus,308 veya astra j 1.6 cdtı tavsiye ederim.Biraz düşük kilometrede bulunursa 120lik guiletta da düşünülebilir.

rtgrlndr

Taklacı Güvercin
13 Kas 2017
19
6
295
okulda olduğum için gün içinde bakamadım arkadaşlar... herkes yorum yazmış teşekkürler...şimdi önerilerinize göre araçlar bulup paylaşacağım tavsiye ettiğnizi de almayı düşünüyorum inşallah..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım