KAPALI Maksimum 75Bin'e Kadar Tavsiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

keremkarakaya

Kerem Karakaya
Elit Apaçi
8 Eyl 2016
93
45
970
İstanbul
Marka
Opel
Herkese merhaba,
Erken yaşta araç sahibi olacağımın mutluluğu ile yaklaşık 1 haftadır bütçeye uygun bir araç bakıyorum.
Dizel olması benim için çok daha iyi olur.
Sedan kasa tipinden ;
Astra Sedan ve Jetta hoşuma gidiyor. Jetta'nın 1.2tsi motoru sizce nasıl, beni hırpalar mı performans gerektiği zaman ? Dip gazlar da su gibi içer mi ?
HB kasa tipinden ;
Leon 1.6Tdi ve Golf 1.6Tdi

Sizce bu araçlardan hangisini satın almalıyım ? Benim bilmediğim, gözümden kaçan model varsa lütfen belirtiniz. Model yılları 2014-2017 arası olursa çok daha iyi olur çünkü gelecekte satma gibi bir durum olduğunda zarara girip üzülmek istemem.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Dip gazlarda 1.2 TSI:

fondip-yapasin-gelir.gif

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Bizde 2012 1.2tsi jetta var. Alındığından beridirki yakıt ortalaması 6.7litre. Şehir içindeyse genelde 6-6.5 litre civarında dolaşılabiliyor. Performans anlamındaysa ne beklediğinize bağlı ama yokuşlarda hızlanmalarda falan sıkıntı yaratmıyor.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Herkese merhaba,
Erken yaşta araç sahibi olacağımın mutluluğu ile yaklaşık 1 haftadır bütçeye uygun bir araç bakıyorum.
Dizel olması benim için çok daha iyi olur.
Sedan kasa tipinden ;
Astra Sedan ve Jetta hoşuma gidiyor. Jetta'nın 1.2tsi motoru sizce nasıl, beni hırpalar mı performans gerektiği zaman ? Dip gazlar da su gibi içer mi ?
HB kasa tipinden ;
Leon 1.6Tdi ve Golf 1.6Tdi

Sizce bu araçlardan hangisini satın almalıyım ? Benim bilmediğim, gözümden kaçan model varsa lütfen belirtiniz. Model yılları 2014-2017 arası olursa çok daha iyi olur çünkü gelecekte satma gibi bir durum olduğunda zarara girip üzülmek istemem.
Erken yasta araba sahibi olacagim dediginden yola cikarak, universite ogrencisi oldugunu varsayiyorum. Hal boyle olunca da hatchback tercih etmenin daha yerinde olacagini dusunuyorum.
Bu arada tercih ettigin sanzumandan bahsetmemissin ama ben yine de degerlendirmen icin birkac secenek daha eklicem:
- BMW 1 serisi
- Nissan Pulsar (0km bile alabilirsin)
- Alfa Romeo Giulietta

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
308 bence :D Nazi malı yerine Fransız tercih etmeliyiz. :) Allah’ın selamı üzerinize olsun. Otoparkın güvenli sürüş kursu açılacak yakında ona da başvurmanızı tavsiye ederim
DEDİ Kİ ALLAHIN SELAMETİ ÜZERİNİZDE OLSUN. ANA BABA DUASI OLURSA HERŞEY YOLUNDA GİDER KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN.

BY Ü.T

:d:d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım