KAPALI Maksimum 85.000 TL'ye Araç Tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Selamlar, Ankara'daki bir arkadaşım en fazla 85.000 TL'ye kadar araç bakıyor.
Araçlarla pek ilgisi olmadığından, sorunsuz ve yeni bir araç tavsiye etmek lazım.
Uzun yıllardır kullandığı bir Tipo'su var onu değiştireceğiz, en azından içi, dışı düzgün ve mümkünse donanımlı bir araç alsak iyi olur bence.

Segment, şanzıman, motor fark etmeksizin şu kriterlerde, bu paralara al diyeceğiniz araç nedir?
Tavsiyeleri bekliyorum.

MesutC.

Profesör
23 Şub 2019
50
1
39
1,020
istanbul
Marka
Renault
Kullamadım ama o fiyatlara çıkabilsem hep Skoda Rapid HB'lere gözüm kayıyor dizel ve benzinli seçeekleri 2016 ve üzeri bulunur sanırım.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Biraz taraflı bir öneri olacak ama sıfıra yakın egea alınabilir. En az urban donanım öneririm. İlk bakımına bile gitmemiş garantili araçlar bulunabiliyordu birkaç hafta önce

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
1.6 132hp Corolla (2014-2018
Mazda 3 reflex 1.5 benzin (dediğiniz fiyata bulunması için biraz araştırma ve sıkı pazarlık gerekbilir)

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
2. el konusunda sağdan soldan anlatılanlardan çekinmiş bizimki, şu an 0 km hb egea 1.4 street bakıyor.
88e veriyorlarmış, ne diyorsunuz?
Ankaranın ne tarafında oturuyor genelde hangi rotalar arası kullanacak. Ankara'da 1.4fire sedan kullanıyoruz yardımcı olabilirim merak ettikleriniz hakkında.

Street donanım hakkında tam bir bilgim yok ama hb kasa genel olarak sedandan kaliteli. Sedanda da easy alınmadığı sürece fena değil kalitesi. Street eğer boşsa sedan urban plus önerebilirim. Ama donanım yeter denilirse hb daha iyi

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Ankaranın ne tarafında oturuyor genelde hangi rotalar arası kullanacak. Ankara'da 1.4fire sedan kullanıyoruz yardımcı olabilirim merak ettikleriniz hakkında.

Street donanım hakkında tam bir bilgim yok ama hb kasa genel olarak sedandan kaliteli. Sedanda da easy alınmadığı sürece fena değil kalitesi. Street eğer boşsa sedan urban plus önerebilirim. Ama donanım yeter denilirse hb daha iyi
Sizin garaj konusunda yazdıklarınızı okuttum, biraz fazla yakıyormuş ama napalım dedi :)
Eskişehir yolunda, ümitköyün oralarda oturuyorlar, şehir içi çok kullanmayacaklar muhtemelen.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Sizin garaj konusunda yazdıklarınızı okuttum, biraz fazla yakıyormuş ama napalım dedi :)
Eskişehir yolunda, ümitköyün oralarda oturuyorlar, şehir içi çok kullanmayacaklar muhtemelen.
Biz mamak-ulus arası kullanıyoruz. 1-1.5 litre az yakarlar bizden dikkat etmeseler bile tahminimce. Ortalama hız 17km/h bizim son 4 deponun

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
2. el konusunda sağdan soldan anlatılanlardan çekinmiş bizimki, şu an 0 km hb egea 1.4 street bakıyor.
Mantıklı hareket. Çok uzun zamandır bu kadar saçma bir 2.el piyasası hatırlamıyorum. Hic bir seyin standartı yok. Aynı araba 45'e de var, 75'e de saçma sapan bir skala...
2.El de iyi araç kovalamak veya piyasada az bilinen güzel araçlara yönelmek mantıklı.
Yukarıda önerilen Soul bunlara çok güzel bir örnek.

gokglsy

gökhan
Profesör
22 Ağu 2019
632
638
1,820
26
trabzon
Marka
Ford
anladığım kadarıyla arkadaşınız fazla araç değiştiren birisi değil onun için 2017-2019 az km araçlar mantıklı olabilir tipodan sonra 2017-2018 fiat egea sedan hb güzel donanımlı alınabilir bunun dışında toyota auris/corolla 2017 1.33 bulunuyor b segment isterse citroen C-Elysée peugeot 301 bakabilir donanım olarak allure bakabilir örnek olarak: Açıklamayı OKU!! EKSTRALI Fiyat düştü

Son düzenleme:

petrich

Profesör
7 Eyl 2016
536
880
1,820
İzmit
Marka
Mazda
Bu güne kadar tüm arabalarımızı sıfır aldık artık araba değiştirmeyi düşünürsek şuan ki fiyatlardan dolayı 2.el çokta yüksek olmayan kmli bir arabaya iyi bir ekspertiz firmasında ekspertiz yaptırıp almayı düşünürüm. Bence güzelce baktırdıktan sonra hiç bir sorun yaşamazsınız.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
2016-17-18 modeller dahil 10 - 40 bin km arasında benzinli yeni seat ibizalar, skoda fabialar bulunabiliyor. İster manuel ister otomatik olarak da var. Araçlar daha yeni, yeterince dolular, garantileri devam ediyor. Motorları güzel, az yakar ve iyi performans verir. İbiza'nın ek olarak arka yaşam alanı da oldukça geniştir. Ben olsam bunlara bakarım.

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Mantıklı hareket. Çok uzun zamandır bu kadar saçma bir 2.el piyasası hatırlamıyorum. Hic bir seyin standartı yok. Aynı araba 45'e de var, 75'e de saçma sapan bir skala...
2.El de iyi araç kovalamak veya piyasada az bilinen güzel araçlara yönelmek mantıklı.
Yukarıda önerilen Soul bunlara çok güzel bir örnek.
Biliyoruz bu işi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım