HABER Makyajlı Hyundai Tucson ortaya çıktı

ulas79

Profesör
8 Eyl 2016
433
724
1,695
45
Aydın /Kuşadası
4 çeker olmasa da olur bu araçta çünkü zorlandığı dakikada şanzıman ısındı uyarısı veriyor böyle oluncaya 4çekerin bi espirisi kalmıyor ,bence iki çeker otomatik olsun ki hem o fazladan transmisyon elemanlarının ağırlığı olmaz hemde çekiş dörde değil ikiye düşeceğinden yakıtı düşer ,haaa illa 4 çeker olsun derlerse iyi bir tork konvektörlü şanzımanla gelmesi bence daha iyi olur ki böylece aracım 4 çeker diyip hafif araziye giren insan madur olup sıkıntıya düşmez.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
dizel oto seçeneği ile eğer çok ütopik rakamlar olmazsa yollarda bolca görürürüz artık. Söylendiği gibi o kadar yüksek yakan benzinli motoruna rağmen çok satılıyordu.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,697
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Tuscon benim yürütme maliyetlerini karşılayabileceğim bir araç değil. O tüketim değerleri için şuan aldığım maaşın iki katını almam gerek. (Benzinlisi üzerinden yorum yapıyorum.)
Bu hali ile ortada ki klima alanını ve Duster vari çamurluk üstü siyah plastik görünümünü beğenmedim. Diğer tasarımsal kısımları gayet hoş. 115lik motor bu araç için düşük kalabilir, 4x4 otomatik yerine 4x2 otomatik tercihim olurdu.

mburakozgen

Profesör
19 Mar 2017
294
364
1,395
Şahsi zevkim; bu fiyat bandında kia sportage gt line alırım. Nerdeyse aynı araba ama arka tasarım Ve özellikle içi çok iyi ama sokaklarda kardeşi hyundai daha fazla görünüyor . Sürüşü de muazzamdı sürdüğüm diğer rakiplerine göre. Tucson dan biraz daha sertti ama otomobil gibi gidiyor. O segmentin sürdüğüm en kötü arabası şaşırtıcı şekilde tıguan olmuştu. Direksiyon çevrildikten yarım saniye sonra tekerler dönüyor gibi bi his bırakmıştı.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Şahsi zevkim; bu fiyat bandında kia sportage gt line alırım. Nerdeyse aynı araba ama arka tasarım Ve özellikle içi çok iyi ama sokaklarda kardeşi hyundai daha fazla görünüyor . Sürüşü de muazzamdı sürdüğüm diğer rakiplerine göre. Tucson dan biraz daha sertti ama otomobil gibi gidiyor. O segmentin sürdüğüm en kötü arabası şaşırtıcı şekilde tıguan olmuştu. Direksiyon çevrildikten yarım saniye sonra tekerler dönüyor gibi bi his bırakmıştı.

ben de sportage ı daha çok beğeniyorum ve kalite olarak daha iyi, ama millet tucson almayı tercih ediyor, sebebi de bence fiyatı.

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW
Arkadaşa yüklenmişsiniz ama ben de beğenmiyorum şahsen Hyundai bizim milletin deyişiyle cip olunca mı kıymetleniyor?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım