HABER Makyajlı Peugeot 308'in resimleri "yanlışlıkla" sızdırıldı!

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,022
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ben şu makyaj işini Ford kadar net yapan firma bilmiyorum. Arabanın çoğu eksiğini tamamlamak için resmen ara jenerasyon çıkarıyorlar. Sadece Son Fiesta makyajında ön tasarım olarak patladılar, onun dışında hep büyük eksiklikleri düzeltiyorlar. Peugeot 308'in makyajı da Megane 3'ün, Golf'ün veya Corolla'nın makyajları gibi olmuş. Yeni motorların ürün gamına eklenmesini makyaja bırakmak ise tamamen pazarlama stratejisi. Makyajı yenilik kadar önemli kılabilmek için.
308 her ne kadar altyapı olarak başarılı araba da olsa, şahsen orta konsolda analog kumandanın bu kadar az olduğu bir arabayı henüz kabullenemiyorum. :)

14 Kas 2016
173
419
1,535
Bursa
308'e full dijital i-cockpit'i getirerek aradaki 70-80 bin liralık farktan dolayı 3008'in ayağına sıkacaklarını zannetmiyorum.
308 5 ay önce full dizel otomatik + 7 bin liralık Premium pack ile 87'ye bırakıyorlardı en son. Ne kadar zamlanmış olabilir ki.
3008'in full dizel otomatiği 170'i geçti herhalde...
Motor aynı, şanzıman aynı, kalite aynı, hacim hemen hemen aynı, arka teker ikisinde de torsiyon, ön-arka aydınlatma tasarım dili benzer öf yazmaktan sıkıldım.

Getirmezler. Yedirmezler ya da.

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Zaten güzel bir otomobildi. Dış tasarım dan ziyade şasi motor vb gibi dayanıklılık uzun ömür kronik sorun parça saglamlastirmasi güvenlik konularına kasmaları lazım. Eskisi kadar olmasada fransız markaları narin otomobiller üretiyor ve bazen cidden sorun çıkarıyorlar bu gerçeklik payı olan algıya kassalar birde ellerindeki donanımı koz olarak Allure de kullansalar yeter. İlla tasarım değişecek diye birşey yok bagaj ve iç hacmine de kasabilirler bu arada.

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Bence bu 308 e 30kw gibi başlangıç amaçlı bir elektrik motoru da yakışır artık elektrik yaygınlaşsın şu araçlarda 30kw motor ve batarya nin maliyeti çok olmaz ama getirisi fazla olur

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Peugeot 308'in güncel kasası zaten güzeldi, makyajla birlikte 308 daha da güzel bir görünüme kavuşmuş. Makyaj 308'e yaramış çok şık ve güzel bir sahip

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım