KAPALI Mazda 3 Impresivve Nasıl Bilirsiniz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan emretpc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emretpc

Asfalt Kurutucu
32
36
Merhaba arkadaşlar. 50 bin TL civarinda almak istediğim araçlarla ilgili fikrimi tavsiyelerinize sundum. Fakat aklima takilan bir araç daha var ki, oda Mazda 3! 2010, 2011 model 1.6 Impressive manuel olmak şartı ile ve LpG'de kullanılacağını düşünürsek; nasil bilirsiniz bu aracı?

2. nesıl ve 3. nesıl arasında motor farkı var hocam . 1 . ve 2. nesıl ıse tıptatıp aynı dıyebılırım ( ufak tefek detaylara ınmıyorum.)yenı nesıle bıle lpg deneyen var. skyactıve olanlar ( 14 : 1 sıkıstırma oranı ) onlarda da sorun cıktıgını okumustum forumlarda.

dedıgım gıbı bende 7 senedır mazda sahıbıyım ama lpg taktırıp da sorun yasamayan bırını ılk sızden gordum ve duydum masallah dıyelım :)
hocam mazda 3 çok satan bir model olmadığı için montajı yapan bayiler de bu aracın motoru ile ilgili fazla tecrübe sahibi olamayabiliyor. benim fikrim bu şekilde

hocam mazda 3 çok satan bir model olmadığı için montajı yapan bayiler de bu aracın motoru ile ilgili fazla tecrübe sahibi olamayabiliyor. benim fikrim bu şekilde
Kesinlikle cok guzel nokta hocam ama zaten benzinle calisan bir arabaya lpg ile devam etmesini soylerseniz cikacak sorunlari goze almak lazim (subap vs ) gerci mazda bununlada kalmiyor genelde o yuzden piyasasi cok iyi degildir malum turkler lpg sever

Kesinlikle cok guzel nokta hocam ama zaten benzinle calisan bir arabaya lpg ile devam etmesini soylerseniz cikacak sorunlari goze almak lazim (subap vs ) gerci mazda bununlada kalmiyor genelde o yuzden piyasasi cok iyi degildir malum turkler lpg sever
katılıyorum fakat lpg takılabilen her araca lpg takılır hocam bizim ülkemizde bu fiyatlarla :D konuyu dağıttık biraz. arkadaşımız kusurumuza bakmasın. dediğim gibi ben şahsen bu aracı lpgsiz alıp kendim lpgsini taktırarak kullanırdım. seçiminiz şimdiden hayırlı olsun

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...