Memnun Kaldığınız Servisler

Konago

Ahmet
Taklacı Güvercin
21 May 2021
19
11
295
Turkiye
Gerek parça kalitesi gerek işcilikleri,profesyonellikleri olarak değerlendirdiğinizde önerebileceğiniz servis var mıdır? Seat servisi veyahut başka markalarda olabilir eğer her araca bakıyorlar ise. Bu bosch car serviceler veya bu eurorepar felan nasıldır deneyimleyen oldu mu?

rosel

Profesör
Destekçi
11 Eyl 2016
620
956
2,270
Marka
BMC
İstanbul'da Bosh Car Service'lerden bir tanesine gidiyorum birkaç bakımdır. Sanayiideki bir dükkanın kurumsal görünen hali bence. Sanayiide 500-600 liraya yaptırdığım bakıma 1000 lira fiyat çekiyorlar. Benim için tek avantajı, kullanılan yedek parçalar Bosh marka veya çok dandik marka kullanmamaları(yani öyle tahmin ediyorum). Bu markanın servisinde gittiğiniz şubeye göre aldığınız hizmet çok değişiklik gösteriyormuş, ben bunu denemek için İstanbul Bahçelievler'dekine de bir gitmek istiyorum, yaşıyor olursam.

kwolf

Profesör
7 Kas 2016
66
89
1,010
Timbuktu
Marka
Mazda
Opel sahibi olarak su ana dek gittigim yetkili/özel farketmez insan gibi bir servis bulamadim. @bt 'nin tavsiyesi star oto'ya da henuz gitme firsatim olmadi.

Servis olarak degil ama boyaci olarak Maltepe'deki Neşe Firinli Oto Boya'yi tavsiye edebilirim. Iscilikleri cok iyi. Bircok kasko firmasiyla da anlasmasi var zaten.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,017
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Gerek parça kalitesi gerek işcilikleri,profesyonellikleri olarak değerlendirdiğinizde önerebileceğiniz servis var mıdır? Seat servisi veyahut başka markalarda olabilir eğer her araca bakıyorlar ise. Bu bosch car serviceler veya bu eurorepar felan nasıldır deneyimleyen oldu mu?

Kocaeli'deki yetkili seat servisi keleşler'den genel olarak memnunduk. Biraz pazarlıkla, düzenli müşteri olunca vs. nispeten uygun olabiliyordu fiyatları. Bu bilgi pandemi öncesinden kalmadır güncel değildir.

İzmit sanayideki Bosch car service o kadar kalabalık oluyor ki, daha boş zamanına denk gelmedim :').

Opel sahibi olarak su ana dek gittigim yetkili/özel farketmez insan gibi bir servis bulamadim. @bt 'nin tavsiyesi star oto'ya da henuz gitme firsatim olmadi.

Servis olarak degil ama boyaci olarak Maltepe'deki Neşe Firinli Oto Boya'yi tavsiye edebilirim. Iscilikleri cok iyi. Bircok kasko firmasiyla da anlasmasi var zaten.
Gitmeden birkaç gun önce benimle irtibata geçebilirseniz daha güzel olur.

Emre Aktas

Emre Aktaş
Elit Apaçi
20 Tem 2019
88
135
760
24
İstanbul
Marka
Volkswagen
Erele götürüyorum fiyat tabi daha yüksek oluyor ama yapılan işin garantisi var. Her işlemden seni haberdar ediyorlar, ilgileri iyi ve faturalı bütün belgeler ben kaybetsem dahi ulaşılabilir. Arabayı satarken de işe yarıyor o değişti bu değişti falan alacak kişi her şeyi görebiliyor.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
Ortaköy Toyota Yetkili Servis. Yapılacak işlemleri teker teker servis danışmanına atıyor usta, o da size gösteriyor. İşçilik kalitesi, ilgi ve alaka üst düzey.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım