KAPALI MERCEDES BENZ B160 2010

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furkan851

Asfalt Kurutucu
30 Kas 2016
13
6
595
MERCEDES BENZ B160 2010 model düşük km li temiz almayı düşünüyürum motoru nasıldır lpg taktırsam nasıl olur bunun hakkında bilgi verirmisiniz

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
1.5 atmosferik 95 bg.yanlıs hatırlamıyorsam 0_100 14 sn civarı ve araç 1300 kg.performansi dert etmem.gazlamayida sevmem derseniz olabilir.lpg işine hiç girme bence motor zaten anca kasayı toparlar LPG ile zaten sınırlarda olan performansı iyice bitirirsiniz.LPG performans düşürmez diyenlere hiç inanmayın zaten taktıkları LPG kiti +deposu ortalama 65_100 kg arasinda ağırlık arttıran bir uygulama.motorda yarattıklarına hiç girmiyorum bile. Parasına göre güzel araclar

Son düzenleme:

UzunlardanEmre

Taklacı Güvercin
9 Mar 2017
29
38
295
35
SAMSUN
Benim bir arkadaşımda vardı . Arabayı aldıktan 1 ay sonra sattı. Onun sebebi arabanın gaz yememesiydi. Kendisinde A3 vardı onu satıp Mercedes almıştı ama direk sattı.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Bir ara ilgilenmiştik, internette okuduğum denk geldiğim kronik bir sorunu yok. Performans isteyen birinin bakacağı bir araba zaten değil. Yakıt tüketimi fabrika verisi ortalama 1.6 motorlu araçların yaktığı kadar (Ş.İ. 9,3/ Ş.D. 6,2/ Ortalama 7,3), anormal değil ama benzin fiyatları anormal olduğu için milleti korkutuyor haklı olarak. Mercedes'im olsun diyen biri için mantıklı olur, başka bir artısını görememiştik. Servis ve parça fiyatlarının diğer markalara göre daha pahalı olacağını tahmin ediyorum.

LPG konusunda bilgim yok, bilgi olsun diye yazayım araç 95 beygir 140nm torka sahip 1300 kg.

TimucinColakel

Taklacı Güvercin
25 Şub 2017
34
55
335
istanbul
B160 w245, ciddi kronik sorunu olmayan otomobiller. Biraz eskide kalmış tasarım anlayışı dışında oldukça pratik ve kullanışlı hacmi var. Mümkünse azcık zorlayıp w246 yani 2012 sonrası modellere bakmakta fayda var. Bunlar da benzinli olan B180 için söylersek 122 hp 9,5 sn civarında 0-100 değeri olan bagaj ve iç hacmi süper kullanışlı, oldukça kaliteli iç mekana sahip araçlar. Türkiye'de MPV veya station wagonla ilgili ortaya soru sorarsanız bilgi almak yerine daha çok itelenirsiniz :D malum gitmez bunlar çok.

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
b serisi almanyanın şahsi olarak en çok sattığı mercedestir. beğenmediğiniz model mercedesin avrupada en çok sattığı araba arkadaşlar. almanyada en çok yolda görüceğiniz mercedeste budur. taksiler hariç tabiki. ondan şahsi dedim. son kullanıcıya satılan mercedes olarak

KeremDK

Profesör
2 Şub 2017
204
203
1,185
istanbul
b serisi almanyanın şahsi olarak en çok sattığı mercedestir. beğenmediğiniz model mercedesin avrupada en çok sattığı araba arkadaşlar. almanyada en çok yolda görüceğiniz mercedeste budur. taksiler hariç tabiki. ondan şahsi dedim. son kullanıcıya satılan mercedes olarak
motor farklı ama almanyada güçlü motorlarla alabiliyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım