Mercedes GLA 45 AMG Test Sürüşü / Konfor ve Güç bir arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese Merhaba,

Araç Sahibi Kaan ve arkadaşım Murat ile GLA 45 i inceledik ,

Araç dış tasarımı ile düz GLA ile çok farkı olmasa da Motoru ile farkını ortaya koyuyor.

Araç hakkında siz ne düşünüyorsunuz ?

Teşekkürler

alpkanakyol35

Asfalt Kurutucu
18 Eyl 2016
10
20
595
25
Aachen
Tam bir anne roketi, gündüz isle geitsin gelsin, islerini halletsin. Gece alip roll a cikaralim. Sleeperlar arasinda yerini almali. Ikinci elde deger kaybettikten sonra tadindan yenmez. Video her zamanki gibi cv farki ve kalitesiyle olmus, eline saglik.

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Tam bir anne roketi, gündüz isle geitsin gelsin, islerini halletsin. Gece alip roll a cikaralim. Sleeperlar arasinda yerini almali. Ikinci elde deger kaybettikten sonra tadindan yenmez. Video her zamanki gibi cv farki ve kalitesiyle olmus, eline saglik.

Tesekkür ederim , aynen GLA 45 tam sleeper kafasi dikkat cekmek isteyenler icin daha cok CLA veya A 45 hitap eder

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Cevat ve CVfilms farkı diyelim.aracta aracın sahibi olan her koşulda denemiş ,neyin ne oldugunu bilen araç sahipleri olduğunu görünce,birde yanında araba sevdalıları olursa hep beğenirim.adamlar lansmana gidiyor daha 50 km deki araçla test yapıyor,rodajini tamamlamamış aracın yakıt tüketimi ve performansından bahsediyor,anlattıkları birçok özelliği o anda test ediyor.dur bakalım varmiymis varmış yaparak test olmaz.adam 1 saat aracı kullanınca aracın uzmanı sanıyor kendini .(söz meclisten dışarı)

Elinize ,emeginize sağlık.basarilarinizin devamını diliyorum.o kadar param olsa tercih edeceğim bir araç değil yaklaşık aynı fiyat seviyesindeki a45 AMG alırdım ben olsam.

Saygı ve sevgilerimle..

cingoz debriyaj

Panpa
Destekçi
8 Eyl 2016
559
1,118
2,520
23
Marka
Zirai Traktör
Osman abi uzun zamandır yok. Videolarda olsa çok güzel olur , muhabbetini seviyoruz:) Osman abiyi bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım