KAPALI Mercedes Vito vs VW Caravelle [2015]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arda Celik

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
71
82
1,010
Çanakkale
Fiyat aralığı 90 - 100 bin arası ikisi de 8+1, hafif kullanılmış 20-40 bin km civarlarında ikinci el olacak. Araçlarda yolcu taşınacak. Farkları nelerdir, kendi tecrübeleriniz, düşünceleriniz ve yorumlarınız çok önemli.

Ticari araçlar konusunda pek bilgili değilim sizlere sormak istedim. Binek kafasıyla yorumlasam, 136lık arkadan itiş vito alıp çipleriz diye düşünürüm de iş ticariye gelince tecrübesi olana sormak lazım. Yorumlarınızı bekliyorum!

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
kardeşim öyle arkadan itiş vito alır çipleriz yanlarız demekle olmuyor daha olgun düşünmek lazım bu konuda
iki aracında yerli/yabancı testlerini izle alacak kişinin hangisi daha makbulüne gelirse onu alsın, babamda makyajlı transporter var yük taşımaya gelmez arka da bağımsız süspansiyon var çöküyor ama sürüşü iyidir uzun yolda rahattır

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Seçeneklere baklırsa vıp gibi duruyor, ucuz yollu istenirse vw caravelle diye düşünüyorum mercedes parça maliyeti daha yüksektir diye tahmin ediyorum

Arda Celik

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
71
82
1,010
Çanakkale
kardeşim öyle arkadan itiş vito alır çipleriz yanlarız demekle olmuyor daha olgun düşünmek lazım bu konuda
iki aracında yerli/yabancı testlerini izle alacak kişinin hangisi daha makbulüne gelirse onu alsın, babamda makyajlı transporter var yük taşımaya gelmez arka da bağımsız süspansiyon var çöküyor ama sürüşü iyidir uzun yolda rahattır

Çipleyip yanlama konusunda dalga geçtiğimi pek belirtemedim galiba hocam. Ticari araç konusunda tecrübesizleğimi belirtmek için öyle bir ifade kullandım.

Araç 8+1 şeklinde yolcu taşıyacak arka süspansiyonun çok problem olacağını sanmam fabrikadan 8+1 şeklinde geldiğine göre ayarlamış olmaları gerekmez mi? Mercedes'in süspansiyonları daha da yumuşak diye duydum.

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Üstad araçlar arasında ki fark tasarım ve fiyat farkıdır. Kullanışlılık açısından fark yoktur. Bütçe kısıtlı ise Caravelle, normal ise Vito. Bakım masrafları ve parça masrafları farklıdır. Ancak çok büyük bir farkta değildir. Piyasada araç sahibi aynı zamanda arabayı kullanıyorsa altına Vito alıyor, şoföre veriyorsa Caravelle, gibi bir durum var. Tamamen zevk.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
Vip için şirketlerin kaputta yıldız olmalı tarzı talepleri olabiliyor. Kısaca işin prestij kısmına da bakılmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım