Merhaba E46 M3'e Yapacagım Uygulamalar için Fikirlerinizi bekliyorum

kankaytsn

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
10
12
595
Hoşgeldiniz. Maşallah aracınız çok güzel. Bir mesajınızda stage 2 demişsiniz. Spec listesi nedir tam olarak?

nevzatkuru

Nevzat Kuru
Düz Yol Gazcısı
1 Nis 2020
26
59
110
29
İzmir
Marka
BMW
Bende aynı fikirdeyim. 2. Araç olarak çok E34 aradım ama samanlıkta iğne aramaktan farksız. Temizine E46, E39 parası istiyorlar :(
Evet artık öyle oldu ne yazık ki bazı kusurlar göz ardı edilip sonradan alıp ufak masraflar etmekde mantıklı oluyor bazen. Hem insanı araca daha da bağlıyor kendin yaptıkça

Maganda

Profesör
Beta Programı
3 Şub 2020
1,457
3
1,414
2,470
İstanbul
Marka
Volkswagen
Evet artık öyle oldu ne yazık ki bazı kusurlar göz ardı edilip sonradan alıp ufak masraflar etmekde mantıklı oluyor bazen. Hem insanı araca daha da bağlıyor kendin yaptıkça
Bmw parçası korkutuyor beni açıkçası ya. Ucuza alıp masraf yapsam herhalde yine temiz fiyatına gelir. R19 aldık bakalım önden çekere devam ediyoruz :)

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,061
6,938
5,020
github.com
Marka
BMW
2013'den beri takip ettiğim otopark sayfasına yeni üyelik açarak aranıza katıldım. Aracım E46 M3 bundan önce de uzun bir süre 208 GTi ve 206 GTi maceram oldu. Hatchback araçlardan sıkılıp biraz arkadan iter tecrüblemek için Z4 Coupe 3.0Si a geçiş yaptım Kilitli diff olmaması ve Otomatik vitesin zevk vermemesinden dolayı M serisine geçme kararı aldım. Aracıma yaptığım uygulamaları sizle forumda da paylaşmak istiyorum. Aynı zamanda youtube'a da içerik üretiyorum.
.Ekli dosyayı görüntüle 24870
Hoşgeldiniz foruma. Böyle otomobilleri aramızda görmek gerçekten sevindirici, phoenixe kiwi kombinasyonuyla çok şık duruyor güle güle kullanın. Konunun ilerleyen kısımlarında yürüyen csl parçaları ile değiştirildi demişsiniz eğer yoksa bu kurlarla bütçeyi ciddi zorlasa da carbon airbox takabilirseniz çok yakışır bence. Motordan gelen çığlıkları çoğu hypercarın sesine tercih ederim sanırım. Konuyu takipteyim güzel şeyler çıkacağndan eminim, son zamanlarda sıkıcı japon otomobilleriyle kısır döngüye girmişti forum.

nevzatkuru

Nevzat Kuru
Düz Yol Gazcısı
1 Nis 2020
26
59
110
29
İzmir
Marka
BMW
Hoşgeldiniz foruma. Böyle otomobilleri aramızda görmek gerçekten sevindirici, phoenixe kiwi kombinasyonuyla çok şık duruyor güle güle kullanın. Konunun ilerleyen kısımlarında yürüyen csl parçaları ile değiştirildi demişsiniz eğer yoksa bu kurlarla bütçeyi ciddi zorlasa da carbon airbox takabilirseniz çok yakışır bence. Motordan gelen çığlıkları çoğu hypercarın sesine tercih ederim sanırım. Konuyu takipteyim güzel şeyler çıkacağndan eminim, son zamanlarda sıkıcı japon otomobilleriyle kısır döngüye girmişti forum.

Çok teşekkürler görüşleriniz için. CSL parçalar önceden takılmıştı şuan bu kurlarla ne yazık ki bir araç parası daha tutuyor baştan yapmak. Airbox konusunda da benimde inanılmaz hoşuma gidiyor bir kaç firma ile de görüştüm takma planım var fakat parçayı takıp yazılımı da ona göre güncelllememiz gerekecek. Ayarları konusunda bazı soru işaretlerim var. Forum çok hoşuma gitti burda fikir alış verişi yapıp daha da hevesleniyorum bitirmek için aracı. Yapacağım uygulamaları hem hemde kendi Youtube kanalımda da videolarını çekip paylaşacağım.Belki ilginizi çeker. Ülkede japon arabaları da çok seviliyor sevdiğimiz modelleri var tabi ama arkadan iter Almanların bizde yeri başka :)

Link: Youtube Nevzat Kuru

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,061
6,938
5,020
github.com
Marka
BMW
Çok teşekkürler görüşleriniz için. CSL parçalar önceden takılmıştı şuan bu kurlarla ne yazık ki bir araç parası daha tutuyor baştan yapmak. Airbox konusunda da benimde inanılmaz hoşuma gidiyor bir kaç firma ile de görüştüm takma planım var fakat parçayı takıp yazılımı da ona göre güncelllememiz gerekecek. Ayarları konusunda bazı soru işaretlerim var. Forum çok hoşuma gitti burda fikir alış verişi yapıp daha da hevesleniyorum bitirmek için aracı. Yapacağım uygulamaları hem hemde kendi Youtube kanalımda da videolarını çekip paylaşacağım.Belki ilginizi çeker. Ülkede japon arabaları da çok seviliyor sevdiğimiz modelleri var tabi ama arkadan iter Almanların bizde yeri başka :)

Ayar konusu başlı başına bir mevzu aslında. Yurtdışındaki okuduğum forumlarda kötü ayar yapılırsa düşük hızlardaki gaz tepkileri tahmin edilemeyebiliyor. Sıkışık trafikte gaza az basınca zıplayabiliyor diyeyim ince işçilik isteyen bi iş. Trde @car_n_gine i öneririm instagramdan bu kullanıcı ismiyle ulaşabilirsiniz, ortalık durulunca kapısını çalarsanız yardımcı olacaktır.

nevzatkuru

Nevzat Kuru
Düz Yol Gazcısı
1 Nis 2020
26
59
110
29
İzmir
Marka
BMW
Ayar konusu başlı başına bir mevzu aslında. Yurtdışındaki okuduğum forumlarda kötü ayar yapılırsa düşük hızlardaki gaz tepkileri tahmin edilemeyebiliyor. Sıkışık trafikte gaza az basınca zıplayabiliyor diyeyim ince işçilik isteyen bi iş. Trde @car_n_gine i öneririm instagramdan bu kullanıcı ismiyle ulaşabilirsiniz, ortalık durulunca kapısını çalarsanız yardımcı olacaktır.
Evet ayar düzgün yapılmadığında aracı geri bile düşüre biliyor takip ediyorum tanıyorum kendisini de zaten teşekkürler öneriniz içinde ama setup ve yüksek sıkıştırma olduğu içine ne yapacağını da kestiremiyor kimse ancak denemek gerekiyor

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Ceker hocam cekmezmi hosgeldiniz bi ara forumda cevat vardi bi kac hesaptan kendi kendine destek veriyordu onun gibi olmadiginiz cok belli yazilanlara cevap vermeniz fikir alisverisi yapmaniz vs mutlu eder herkesi elbette iyi surusler :)

nevzatkuru

Nevzat Kuru
Düz Yol Gazcısı
1 Nis 2020
26
59
110
29
İzmir
Marka
BMW
Ceker hocam cekmezmi hosgeldiniz bi ara forumda cevat vardi bi kac hesaptan kendi kendine destek veriyordu onun gibi olmadiginiz cok belli yazilanlara cevap vermeniz fikir alisverisi yapmaniz vs mutlu eder herkesi elbette iyi surusler :)
Hoşbulduk herkese cevap vermeye çalışıyorum bilgim doğrultusunda ama Cevat konusunda düşüncelerinize katılmıyorum. Yakın arkadaşım kendisi ve bana hem araç konusunda hemde videolar konusunda çok yardımı dokunuyor ki kendisi benden daha eski bir forum yazarıdır iyi bilir burasının usulünü ben daha yeniyim.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hoşbulduk herkese cevap vermeye çalışıyorum bilgim doğrultusunda ama Cevat konusunda düşüncelerinize katılmıyorum. Yakın arkadaşım kendisi ve bana hem araç konusunda hemde videolar konusunda çok yardımı dokunuyor ki kendisi benden daha eski bir forum yazarıdır iyi bilir burasının usulünü ben daha yeniyim.
Dogrudur birsey diyemem yardimlarina elbette . Ben sadece bu forumda kimsecikler yokken buradaydim aklimda o sekilde kalmis zamaninda uzerinden uzun zaman gecti haliyle yeni veya eski olmaniz sorun degil nolcak :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım