MERHABA! OTOPARK AİLESİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaanKAMBER

Asfalt Kurutucu
14 Kas 2016
6
6
595
29
İstanbul
Herkese merhaba,OTOPARK'ın eski takipçisiyim bir süredir vakit bulamıyordum yeniden aktif bir şekilde ailedeyim,1977 Opel Ascona sahibiyim (ilk arabam) :) , herkese iyi sürüşler dilerim...

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Hoş geldiniz.Bende 1979 Ascona 1.6 S sahibiyim.Bizde aracın ilk sahibiyiz:)

Motor/Şanzıman ve aracın genel kondisyonu hakkında bilgi verirmisiniz?

KaanKAMBER

Asfalt Kurutucu
14 Kas 2016
6
6
595
29
İstanbul
Araba 1.5 senedir bende benimki de 1.6S modeli orjinal bir araba yavaş yavaş eksiklerini orjinal bir şekilde toparlıyorum birazda ascona 400 e benzetme gibi bi planım var üstündeki motor yeni bi motor ancak karbiratörüm iyi değil almanyadan güzel bi çift boğaz solex alacağım manuel 4 ileri şanzıman,bi kaç yerden yağ kaçaklarımız var genel özet bu şekilde :)

Ekli dosyalar

• DSC_0035.JPG
    DSC_0035.JPG
    769.6 KB · Görüntüleme: 210

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Bende Weber çift boğaz var bunun haricinde Kaporta,döşeme ve bazı masraflara yaklaşık 10 bin harcadım ve bunu zamanında dedem sıfır km alıp hollandadan ithal etmesi yani aracın sıfır km'den beri bizde olmasına rağmen yaptım.

Bir süre böyle binip Bende Motor şanzımandan başlayıp Ascona 400'e çevirmeye başlayacağım.Tabi epey masraflı bi iş olacak:)

KaanKAMBER

Asfalt Kurutucu
14 Kas 2016
6
6
595
29
İstanbul
Aynen öyle kaporta boya işine giremiyorum malesef çünkü öğrenciyim ve yaklaşık 10.000 tl civarı bi para harcamam gerekiyo,bende yavaş yavaş 400 tarzı spor bir görüntü verip mekanik olarak da %100 e getirdikten sonra yaklaşık 1 sene daha binip sonra makyajlı bi E30 3.16i almak istiyorum tabii bu da zor temiz ellenmemiş 'rezil edilmemiş' bir E30 bulmak çok zor bakalım ama ascona konusunda sizinle bol bol iletişim kuracak gibiyiz,İstanbulda mısınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım