Merhaba Otopark ailesi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TBlackeye

Asfalt Kurutucu
10 Ara 2017
35
167
735
28
Ankara
Merhaba uzun zamandır takip ettiğim otopark ailesine ben de katılmak istedim ve sonunda üye oldum :)
Adım Tolunay 22 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum Düzce Üniversitesi Otomotiv Teknolojisi bölümünden normal şartlarda mezun olmam gerekirken ben hala mezun olmaya çalışıyorum (lanet termodinamik ve taşıtlar mekaniği sağolsun :D)
Otomobil dünyasını yakından takip ediyorum gelecek planlarımı tamamen otomotiv sektörü üzerinden yapıyorum. Aynı zamanda fotoğrafçılıkla ve klasik otomobillerle ilgileniyorum bu ikili en büyük tutkularımdan. Bir yandan Ankara'da kurucu üyesi olduğum Riders&Brothers Klasik Otomobil kulübünün fotoğrafçılığını ve sosyal medya sorumluluğu görevini yerine getiriyorum. 1974 model baştan sona restore ettiğim bir Volkswagenim var onun da detaylı proje konusunu açacağım. Neyse çok uzattım. Herkese selamlar! :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Merhaba uzun zamandır takip ettiğim otopark ailesine ben de katılmak istedim ve sonunda üye oldum :)
Adım Tolunay 22 yaşındayım Ankara'da yaşıyorum Düzce Üniversitesi Otomotiv Teknolojisi bölümünden normal şartlarda mezun olmam gerekirken ben hala mezun olmaya çalışıyorum (lanet termodinamik ve taşıtlar mekaniği sağolsun :D)
Otomobil dünyasını yakından takip ediyorum gelecek planlarımı tamamen otomotiv sektörü üzerinden yapıyorum. Aynı zamanda fotoğrafçılıkla ve klasik otomobillerle ilgileniyorum bu ikili en büyük tutkularımdan. Bir yandan Ankara'da kurucu üyesi olduğum Riders&Brothers Klasik Otomobil kulübünün fotoğrafçılığını ve sosyal medya sorumluluğu görevini yerine getiriyorum. 1974 model baştan sona restore ettiğim bir Volkswagenim var onun da detaylı proje konusunu açacağım. Neyse çok uzattım. Herkese selamlar! :)
Selam, öncelikle hoşgeldiniz çok güzel fotoğraflar ve araçlar paylaşacağınızdan şüphem yok.:)

123456mtn

Panpa
8 Eyl 2016
1,211
2,491
3,770
Sivas
Marka
Caterham
Hoşgeldin abi!
Bu sene sınava girecek ve amacı Hacettepe Otomotiv olan kardeşlerine (misal ben :) ) nelerle karşılacağımıza dair bir konu açarsan memnun oluruz(m).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım