Merhabalar,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

brkbrnsl

Düz Yol Gazcısı
8 Ocak 2018
21
40
145
Herkese merhaba adım Berk, Bursa' lıyım fakat okul nedeniyle Ankara da yaşıyorum. Otopark.com serüvenim ibiza cupra videosu ile başlasa da bir türlü foruma konu açmaya fırsat bulamadım, finallerimin bittiği bugüne kısmetmiş :) Bu arada aracımın(mito qv) konusunu da en yakın zamanda açacağım.

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
606
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
hosgeldiniz keyifli forumlar. Türkiye ye kesin dönüş yaptığım zaman kesinlikle alıcağım bir araç Mito Qv gercekten çok tarz bir araba. Arkadasımda 155 lik olanı var inanılmaz keyif alıyor. Yalnız Qv ler pek yüklenmiyormuş araştırdığım kadarı ile multiair motordan dolayı.

brkbrnsl

Düz Yol Gazcısı
8 Ocak 2018
21
40
145
hosgeldiniz keyifli forumlar. Türkiye ye kesin dönüş yaptığım zaman kesinlikle alıcağım bir araç Mito Qv gercekten çok tarz bir araba. Arkadasımda 155 lik olanı var inanılmaz keyif alıyor. Yalnız Qv ler pek yüklenmiyormuş araştırdığım kadarı ile multiair motordan dolayı.
evet multiair dan dolayı 155 lik kadar kolay değil yüklenmesi fakat büyük turbo takıp 230hp civarı kullanan var, benimki de stage 2 gayet keyifli ve sorunsuz 200hp civarı kullanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım