KAPALI Mitsubishi Asx LED stop grubu arızası ve çözümü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan g.c.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

g.c.

Gökhan
Panpa
1,626
Marka
Mitsubishi
Sağ stop aracı aldıktan kısa bir süre sonra balon gibi söndü. Tamamen çalışmamazlık etmiyor ancak tam anlamıyla da yanmıyor.

Stop grubu LED far. Ne yazık ki ampul değişikliği mümkün değil. Sorunu çözemedim, elektrik işlerinden anlayan arkadaşlar el atarsa 400-TL cebimizde kalacak.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ee peki torpido lambası ile sağ stop lambası arasında ne bağlantı varmış ki o bozulunca öbürü de kafayı sıyırmış ? Bir şey dedi mi ? :D
Bir taraftaki sinyalin tekinin bozulunca diğerinin iki kat hızlı yanıp sönmesi gibi bir durum mevcut sanırım. Devre tamamlamakla ilgili konular muhtemelen. Elektronikten ultra düzey anlamam ama bu tarz bir mantık yürütebildim :D

Bir taraftaki sinyalin tekinin bozulunca diğerinin iki kat hızlı yanıp sönmesi gibi bir durum mevcut sanırım. Devre tamamlamakla ilgili konular muhtemelen. Elektronikten ultra düzey anlamam ama bu tarz bir mantık yürütebildim :D
Ilginc isler cidden. Sag stop lambasinin tamamina da vurmuyor sinyal geri isigi falan calisiyor. Bir tek fren lambasi. Devrelerinin birbirini etkiledigi bir nokta var muhakkak yoksa olacak is degil. Cahil cikartti bizi yeminle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...