Mitsubishi Evo 9

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW
abi arabayı teste verdiğiniz için çok teşekkürler gerçekten süper olmuş elinize emeğinize sağlık.Benim en çok güldüğüm @sinan abinin cümle kurarken arabanın hızını yakalama çabası :D biz tosbaada üçten iki ye atmayı falan yaparken ağır ağır bol vakitte konuşabilmiştik ama araba roket olunca sinan abi 1 saniyeden kısa sürede heel and toe dedi sanırım :D tekrar çok teşekkürler bize bu ikonik arabayı izleme fırsatı verdiğiniz için kazasız belasız gazlayın inşaallah :) ama turuncu bir vosvos gördünüzmü yanından çok gazlayarak geçmeyin rüzgar şerit sapmalarına sebep olabiliyor :D

Ozyt1000

Profesör
16 Kas 2016
94
1,041
1,960
48
abi arabayı teste verdiğiniz için çok teşekkürler gerçekten süper olmuş elinize emeğinize sağlık.Benim en çok güldüğüm @sinan abinin cümle kurarken arabanın hızını yakalama çabası :D biz tosbaada üçten iki ye atmayı falan yaparken ağır ağır bol vakitte konuşabilmiştik ama araba roket olunca sinan abi 1 saniyeden kısa sürede heel and toe dedi sanırım :D tekrar çok teşekkürler bize bu ikonik arabayı izleme fırsatı verdiğiniz için kazasız belasız gazlayın inşaallah :) ama turuncu bir vosvos gördünüzmü yanından çok gazlayarak geçmeyin rüzgar şerit sapmalarına sebep olabiliyor :D
Tosbağanin tadı bambaşkadır. Sizinkide fena degil virajlarda cok dengeli. Maşallah araciniza gule gule kullanın.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bu kadar izlenmesine cok şaşırdım. Takipçilerde de apaçi ruhu var anlaşılan:)

Valla adı apaçilikse bu arabanın en büyük apaçileri olabiliriz :)) Anasayfadaki youtube'daki yorumları gördünüz mü bilmiyorum, herkes evinin önünde yatanı yakmayı düşünüyor :D:D :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım