HABER Motorine 7 kuruşluk bir zam daha

Necati Erdoğan

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
92
18
970
41
Kırşehir
Gün geçmiyor ki akaryakıta yeni bir zam haberi gelmesin…

Bu gece yarısından geçerli olmak üzere motorine 7 kuruş zam yapıldı.

Akaryakıt dağıtım şirketleri, bu gece yarısından geçerli olmak üzere motorine 7 kuruş zam yaptı.

Motorinin litre fiyatı ise Ankara’da 4,20 liradan 4,27 liraya, İstanbul’da 4,14 liradan 4,21 liraya, İzmir’de 4,18 liradan 4,25 liraya çıkacak.

Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

Kaynak: NTV

Bu yazıyı ana sayfa portalımızdan okumak için tıklayınız..

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Yarım depo var, fullesem şimdi kalkıp cebime 2 lira falan kalacak, oooo değmez çok üşendim, düz 4.5 yapsınlar da rahat etsinler.

Necati Erdoğan

Yönetim
Editör
7 Eyl 2016
92
18
970
41
Kırşehir
LPG kullanıyoruz bakalım, Kırıkkale rafinerisine yakın olmam sebebiyle de şu anlık 2.15'ten alıyorum. Şimdilik ekonominin dibi bu Özgür :) Bakalım bu da nereye kadar gidecek.

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
OECD anlaşmasından dolayı gelen bu zamları engelleyemez devlet. Bu anlaşma ile petrolün varil fiyatının ne kadar çıkacağı kestirilemiyor. Suudilerin yüksek talepleri var. Adamlar neredeyse batıyorlardı. Tahminimce bir iki daha gelir zam, akabinde devlet kendisi vergisini vs. minimalize edip 4 lira bandına çeker mazotu. Unutmayalım ki ucuzlamıştı çünkü DAEŞ üzerinden petrol rezervlerini ele geçirip piyasayı değersizleştirmişlerdi. Geçen sene bu aylar ile şuan arasında 10 kuruş civarı bir fiyat farkı olsa gerek.

Tlg

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
13
6
595
Devletin hiç koyduğu vergiyi kaldirdiğini gördün mü mazot 5 lira bile olsa ellmezler ellemeyezler çünkü Türkiye nin başka bi gelir kaynaği yok hersey satıldı kasa boş

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Burada siyasi içerikli bir tartışma olmasını istemem, ancak iddia ettiğin şeylerin araştırmasını yaparsan kendi cevabını zannediyorum çok tabii almış olacaksın.
Devletin hiç koyduğu vergiyi kaldirdiğini gördün mü mazot 5 lira bile olsa ellmezler ellemeyezler çünkü Türkiye nin başka bi gelir kaynaği yok hersey satıldı kasa boş

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Hepsinin sırası gelecek :D once benzinle basladilar, simdi mazotu yaklastiracaklar, sonra Lpg ye sira gelir.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Hepsinin sırası gelecek :D once benzinle basladilar, simdi mazotu yaklastiracaklar, sonra Lpg ye sira gelir.

YavuzhanKartal

Profesör
9 Eyl 2016
397
774
1,695
İstanbul
Son yapılan enerji anlaşması ile birlikte LPG'ye indirim gelir mi bilemem ama zam gelmesi düşük bir ihtimal. Petrol ile alakası yok diye biliyorum Lpg'de kullanılan gazın.

fthz

Profesör
19 Eyl 2016
111
60
1,035
38
istanbul
Körü körüne destek verecek değilim, birazda eleştireyim. Durmak yok harcamaya devam. Zengin daha çok zengin olsun diye çalışıyoruz.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım