KAPALI Ne Alırdım? C Segmenti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VolvocuPanpa

Elit Apaçi
1 Nis 2017
76
128
760
36
Eskişehir
Tekrar Selam Dostlar,
Bu anket ise C segmenti için oluşturuldu fakat seçenek ekleme kısıtlı olduğu için bütün marka ve modelleri yazamadım. Liste dışında bir tercihiniz var ise Diğer şıkkını işaretleyip tercihinizi yorum yazarak belirtebilirsiniz.

Böyle genel bi anket başlığına ihtiyaç duyulduğunu düşündüğüm için açtım bu başlıkları. İnsanlar en azından bu genel anket başlıklarına girip fikir teatisinde bulunabilirler.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Tekrar Selam Dostlar,
Bu anket ise C segmenti için oluşturuldu fakat seçenek ekleme kısıtlı olduğu için bütün marka ve modelleri yazamadım. Liste dışında bir tercihiniz var ise Diğer şıkkını işaretleyip tercihinizi yorum yazarak belirtebilirsiniz.

Böyle genel bi anket başlığına ihtiyaç duyulduğunu düşündüğüm için açtım bu başlıkları. İnsanlar en azından bu genel anket başlıklarına girip fikir teatisinde bulunabilirler.
Gayet güzel bir düşünce hocam hatta listeyi toparlayabilirsek diğer segmentler için de anketler mantıklı olur.

Mehmet55

Profesör
8 Eyl 2016
255
361
1,395
Marka
Opel
Aile amaçlı değil kendim kullanırsam 1 serisi alırım, aileyle beraber kullanılacaksa Golf alırım. Ama fiyatlar böyleyken hiçbirini almam. :)
Bu arada Levorg'un yeri orası değil galiba.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,792
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sedan ve hb olarak ayrılsa daha iyi olur sanki. Bir de bu Mazda'ya oy verenlerin kaçı gerçekten alma aşamasında olsa Mazda tercih eder merak ediyorum.
Ben focus'u alırken mazda 3'ün dizeli yoktu, sadece atmosferik versiyonu vardı. Araç için bayiye gidecektim ama dizel yok diye gidemedim. O gün dizeli olsaydı mazda 3 almış olurdum.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Vay be mazda 3 almıs basını gitmiş ankette. Astra/308/Megane/Focus arasinda kalıp Astra'ya bastım. Hoşuma gitmişti araba, her ne kadar uzunca tecrübem olmasa da.

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
Fiyat, bakım aralığının sıklığı, yedek parçadaki tedarik sıkıntısı, ikinci elinin yavaş oluşu vs. vs. oldukça az satmasına neden oluyor. Geçen sene toplam satışta birinci 35 bin, ikinci 33 bin satmışken Mazda 3 Sedan 426 adet satmış. Geçemediği modeller: Lancer, Proton Gen2, Chery Niche, Geely Emgrand. Yani demek istediğim çoğu kişi beğeniyor ama almaya gelince farklı modeller tercih ediyor.

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Fiyat, bakım aralığının sıklığı, yedek parçadaki tedarik sıkıntısı, ikinci elinin yavaş oluşu vs. vs. oldukça az satmasına neden oluyor. Geçen sene toplam satışta birinci 35 bin, ikinci 33 bin satmışken Mazda 3 Sedan 426 adet satmış. Geçemediği modeller: Lancer, Proton Gen2, Chery Niche, Geely Emgrand. Yani demek istediğim çoğu kişi beğeniyor ama almaya gelince farklı modeller tercih ediyor.
Bunun içine fiyat faktörü de giriyor mazdalar genelde dolu oluyor ondan fiyatı da yükseliyor doğal olarak.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
ya çok faydalı bir ankette,,, hangi motor, şanzıman ve kasa... bagaj beklentisi ne ..neye göre yani... ve Levorg ne alaka :) hani Octavia, Elentra veya Ceed yokken yokken o nasıl karışmış oraya onu anlamadım :) .. dizel olsun dediğinizde direk elenecek araçlar var...

neyse.. ben genel olarak bakıp en çok puan toplayan pakete oyumu kullanıyorum :) siz anladınız ...

VolvocuPanpa

Elit Apaçi
1 Nis 2017
76
128
760
36
Eskişehir
ya çok faydalı bir ankette,,, hangi motor, şanzıman ve kasa... bagaj beklentisi ne ..neye göre yani... ve Levorg ne alaka :) hani Octavia, Elentra veya Ceed yokken yokken o nasıl karışmış oraya onu anlamadım :) .. dizel olsun dediğinizde direk elenecek araçlar var...

neyse.. ben genel olarak bakıp en çok puan toplayan pakete oyumu kullanıyorum :) siz anladınız ...
Motor şanzıman kasa detaylarına girersek anket amacından sapacaktı. Bu yüzden yorumlarda tartışılsın dedik.
Ayrıca Levorg C segmenti değil mi?
10'dan fazla seçenek eklenmediği için diğerlerini yazamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım