KAPALI nissan qashqai yıl sonu fiyatları ?? (beklemeye değer mı ? )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serkanaydinlii

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
14
0
585
engelli ötv indirimle nissan qashqai almaya karar verdim
benzinli 1.2 motor alacaktım ama son anda vazgeçtim dizel e zorlamaya karar verdim umarım pişman olmam..

benzinli tekna paket = 84000 TL (ötv indirimle 57 bin tl ) anlaştık

dizel tekna paket = ötv indirimli 67 bin tl e fiyat aldım

bu fiyatlar , yıl sonunu beklemek istiyorum tecrübelerinize göre kâr edebilirim dizel bütçemi çok aşıyor zorlayamadım o yüzden
yıl sonunda 3-4 bin tl daha ucuz gelir mı ? aralık kasım sonu gibi almak istiyorum
acelem yok beklemek iyi midir

Denizyagmur012

Profesör
8 Eyl 2016
376
212
1,145
26
Tokat
Qashqai çok fazla alınan satılan bir otomobil. Yani aracı motor farksız rahatca satabilirsiniz diye düşünüyorum. Yıllık az km yapıyorsunuz yani benzinli alsanız zararlı çıkmazsınız. Dizel alsanız çok avantajlı olmazsınız. İçinizi rahat olması önemli burda. Ha tabi Dizel motor dci. Çok iyi bir notor. Dıgt ile ilgili pek bir şey duymadım.

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yılda 6-7 bin km için dizel araç almanıza gerek yok. Zaten çok satan bir araç. 1.2 performansı böyle bir araçta yetersiz gelebilir.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
Toyota chr 1.2 turbo gelecek.seat ateca gelecek.sadece fiyat bazinda degilde yeni modeller geleceginden 2017 nin ilk aylarini gormek daha mantikli.ekonomik olarak piyasa belirsizlik hakim biraz daha netlesmis olur.

serkanaydinlii

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
14
0
585
Qashqai çok fazla alınan satılan bir otomobil. Yani aracı motor farksız rahatca satabilirsiniz diye düşünüyorum. Yıllık az km yapıyorsunuz yani benzinli alsanız zararlı çıkmazsınız. Dizel alsanız çok avantajlı olmazsınız. İçinizi rahat olması önemli burda. Ha tabi Dizel motor dci. Çok iyi bir notor. Dıgt ile ilgili pek bir şey duymadım.
Teşekkürler hocam

Kararsızlık beklesem mi beklemesem mi

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
75.000 TL bandında 1.0 Manuel boş donanım başlayacak. 110 bin TL seviyelerinde exelance donanim 1.4 tsi 150 dsg verilecek. Genel olarak tahminler böyle seat da aşaga yukarı bu değerleri söylüyor ateca için.

Son düzenleme:

cansermo

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
616
1,343
2,520
27
Sakarya
Aceleniz yoksa beklemenizi öneririm. Yakın zamanda satışa sunulack Yeni 3/5008 , Ateca , Kodiaq , C-HR , Mokka X gibi yeni modeller ile büyüyecek SUV sınıfında artan rekabet fiyatlara yansıyabilir. Bir de bakmışsınız gelecek yeni modellerden birisi aklınızı çelmiş .
Bu arada Qashqai'nin 2017 sonu 2018 başı gibi makyajlanması bekleniyor.

serkanaydinlii

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
14
0
585
Aceleniz yoksa beklemenizi öneririm. Yakın zamanda satışa sunulack Yeni 3/5008 , Ateca , Kodiaq , C-HR , Mokka X gibi yeni modeller ile büyüyecek SUV sınıfında artan rekabet fiyatlara yansıyabilir. Bir de bakmışsınız gelecek yeni modellerden birisi aklınızı çelmiş .
Bu arada Qashqai'nin 2017 sonu 2018 başı gibi makyajlanması bekleniyor.
yeni modeller aralıktan önce satışa çıkar mı

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Hocam yeni yılı bekleme kesinlikle. Yılbaşı civarı en iyi fiyatı alırsınız, çünkü bayilerin ve satış temsilcilerinin yıllık tutturmaları gereken kotaları var, güzel indirim yaparlar. Ayrıca yılbaşından sonra zam da gelecek, araç almak için en uygun dönem aralık ayıdır. Şahsen yeni gelecek modellere 1 yıl yaklaşmazdım, piyasaya çıksın, kurcalansın, sorunları ortaya çıksın; henüz fiyatları bile belli değil.

serkanaydinlii

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
14
0
585
Hocam yeni yılı bekleme kesinlikle. Yılbaşı civarı en iyi fiyatı alırsınız, çünkü bayilerin ve satış temsilcilerinin yıllık tutturmaları gereken kotaları var, güzel indirim yaparlar. Ayrıca yılbaşından sonra zam da gelecek, araç almak için en uygun dönem aralık ayıdır. Şahsen yeni gelecek modellere 1 yıl yaklaşmazdım, piyasaya çıksın, kurcalansın, sorunları ortaya çıksın; henüz fiyatları bile belli değil.
Aralık ayı içinde umarım güzel fiyatlar alırım :) bugün alacaktık az kalsın vazgeçtik

cyberbatu

Elit Apaçi
30 Eyl 2016
72
43
970
kullandım ettim.. güzel araba bence ihtiyacın varsa çokta beklemeye gerek yok..

senelik yaptığınız km az benzinli tercih edilebilir ama dizel'in tadını vermez..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım