KAPALI ÖTV SİZ ARAÇ ALIMI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emregny1

Taklacı Güvercin
20 Kas 2017
8
10
295
Herkese merhabalar ÖTV siz araç alacağız 4 kişilik bir aileyiz C segmenti hatchbak bir araba arıyoruz arabadan beklentilerim az yakması biraz da kaçması dizel olmak şartıyla araç önerilerinizi bekliyorum
şimdiden teşekkürler.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
1.6 motor sınırında alınabilecek araçlar kısıtlı, genellikle bu imkanı bulan insanlar ki benim imkanım olsa bende sonuna kadar kullanırım alınabilecek en pahalı aracı alıyorlar örneğin C200d.

4 kişi için Hatchback yerine sedan bir araç almanızı öneririm ama illa Hatchback istiyorsanuz eleştiri oklarına göğüs gererek ben Golf alırdım. :D
İç hacim kullanışlılık ve bulunabilirlik açısından ideal araç. 5 yıl sonra satarken bile kar edebilirsiniz bu gidişat onu gösteriyor :D

emregny1

Taklacı Güvercin
20 Kas 2017
8
10
295
1.6 motor sınırında alınabilecek araçlar kısıtlı, genellikle bu imkanı bulan insanlar ki benim imkanım olsa bende sonuna kadar kullanırım alınabilecek en pahalı aracı alıyorlar örneğin C200d.

4 kişi için Hatchback yerine sedan bir araç almanızı öneririm ama illa Hatchback istiyorsanuz eleştiri oklarına göğüs gererek ben Golf alırdım. :D
İç hacim kullanışlılık ve bulunabilirlik açısından ideal araç. 5 yıl sonra satarken bile kar edebilirsiniz bu gidişat onu gösteriyor :D
Maalesef c200d bütçeyi aşıyor bende isterim mercedes sahibi olmayı :) hatchbak almamızın sebebi arabayı ben kullancam ve 18 yaşına yeni girdim 1 aya kadar ehliyet almam ufak araba olsun istiyorum sedan istemiyorum. golf e parasını haketmeyen diyorlar gerçi hangi araba parasını hakketigi tartışılır golf hakkında düşünceleriniz nedir ?

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Maalesef c200d bütçeyi aşıyor bende isterim mercedes sahibi olmayı :) hatchbak almamızın sebebi arabayı ben kullancam ve 18 yaşına yeni girdim 1 aya kadar ehliyet almam ufak araba olsun istiyorum sedan istemiyorum. golf e parasını haketmeyen diyorlar gerçi hangi araba parasını hakketigi tartışılır golf hakkında düşünceleriniz nedir ?
O söyledikleri vergilerle beraber olarak sanırım kaldı ki fiyatını hak eden bir araba var mı şu döviz kurlarında :D . Gidip gereksiz donanımlarla doldurup fiyatı uçurmadan vergisiz uygun bir fiyata alınabilir bir araç bence Golf çünkü harman bir otomobil.
Opel Astra K da olabilir ama kullanıcı yorumlarına bakmanızı öneririm.

ulas79

Profesör
8 Eyl 2016
433
724
1,695
45
Aydın /Kuşadası
torba yasadaki engellilere araç satışı sınırı maddesi kabul edildi ,bu maddeye göre silindir hacmi gözetmeksizin(1.6lt nin üstü hacimler alınabilecek) bütün vergiler dahil (ötv -kdv)fiyatı 200 bin tl yi geçmeyecek şekilde araç alımını izin veriliyor ve bu tutar her sene bakanlar kurulunun değerlendirilmesiyle arttırılacak ve bu yasa 2018 1 ocak itibaren yürürlüğe girecek ,eğer 200 binden pahalı araç almak istiyorsanız ocağa kadar vaktiniz var.

emregny1

Taklacı Güvercin
20 Kas 2017
8
10
295
torba yasadaki engellilere araç satışı sınırı maddesi kabul edildi ,bu maddeye göre silindir hacmi gözetmeksizin(1.6lt nin üstü hacimler alınabilecek) bütün vergiler dahil (ötv -kdv)fiyatı 200 bin tl yi geçmeyecek şekilde araç alımını izin veriliyor ve bu tutar her sene bakanlar kurulunun değerlendirilmesiyle arttırılacak ve bu yasa 2018 1 ocak itibaren yürürlüğe girecek ,eğer 200 binden pahalı araç almak istiyorsanız ocağa kadar vaktiniz var.
Şehit ailesiyiz .

emregny1

Taklacı Güvercin
20 Kas 2017
8
10
295
O söyledikleri vergilerle beraber olarak sanırım kaldı ki fiyatını hak eden bir araba var mı şu döviz kurlarında :D . Gidip gereksiz donanımlarla doldurup fiyatı uçurmadan vergisiz uygun bir fiyata alınabilir bir araç bence Golf çünkü harman bir otomobil.
Opel Astra K da olabilir ama kullanıcı yorumlarına bakmanızı öneririm.
Bugün ww bayisini aradık Golf hıgline dsg dizel opsiyon olarakda Kış paketi Koltuk ısıtma Cam tavan 87.000 fiyat çıkardılar.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Normal şartlarda iyi bir haber ancak bu döviz kurları yüzünden 2.0 motora sahip o fiyata alınacak araba elin parmaklarını geçmez gibi.
Bugün ww bayisini aradık Golf hıgline dsg dizel opsiyon olarakda Kış paketi Koltuk ısıtma Cam tavan 87.000 fiyat çıkardılar.
Güzel bir araç bence, fiyatı ÖTV'siz olduğu halde fazla gözüküyor ama Euro olarak düşününce insan hayret ediyor. Bence alınır, ilk aracın olarak hem az yakar hem kullanım rahatlığı-konforuyla sana gayet yetecektir.

hackens

Taklacı Güvercin
5 Ara 2017
36
3
295
Herkese teşekkürler şansımızı golf ten yana kullandık.
Hayirli olsun. Rabbim kazasiz kullanmayi nasip etsin.
Arkadaslar bende otomatik dizel sedan arac bakiyorum. Ayni sekilde ÖTV muhafiyetli alacagim araci. Focus 1.5 dizel otomatik veya Octavia 1.6 dizel otomatik araclari begendim. Bu araclar hakkinda yorumunuzu ve onerebileceginiz baska araclar konusunda yardimci olur musunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım