KAPALI Opel astra j 1.4 T active select ve mazda 3 otomatik impressive

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre paksoy

Emre paksoy
Senkromeççi
24 May 2020
9
0
60
28
Ankara
Marka
Honda
Öncelikle mazdanın şanzımanından şüphem yok ama active select hakkında pek bilgi edinemedim internette bildiğim kadarıyla tork konvertörlü bir şanzıman ama bilen arkadaşlar bilgilendirirlerse mutlu olurum opel motor olarak cazip geliyor tork avantajı var ama mazda sorunsuzluk olarak öne çıkıyor kararsızım ikisi arasında bu piyasada fiyatını en uygun gördüğüm araçlardan ikisi

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
İhtimal dahilinde olan bir şeyi yazdım, kutsala dokunmuş gibi hararetli cevaplar aldım...
İnsanların bakması gereken noktaları yazarken bir daha izin alırım, özel mesajdan mı sorayım mailden mi?

@Emre paksoy Allah kolaylık versin piyasanın durumu ortada, temiz araç bulmak ikinci elde iyice zorlaştı. Her kötü ihtimali dikkate alıp o noktalara detaylı bakmak yararınıza olur. Kolay gelsin.

Emre paksoy

Emre paksoy
Senkromeççi
24 May 2020
9
0
60
28
Ankara
Marka
Honda
@Emre paksoy Allah kolaylık versin piyasanın durumu ortada, temiz araç bulmak ikinci elde iyice zorlaştı. Her kötü ihtimali dikkate alıp o noktalara detaylı bakmak yararınıza olur. Kolay gelsin.
Teşekkür ederim cidden piyasa çok sıkıntılı şu an 90 95 bin ₺ gibi paralara temizlerini bulmak bile hayli zor inşallah denk getirebilirim 1 tane

Emre paksoy

Emre paksoy
Senkromeççi
24 May 2020
9
0
60
28
Ankara
Marka
Honda
Neyse, konuya dönelim. @Emre paksoy içinin rahat edeceği bir otomobil almalısın. Piyasa gerçekten çok absürt
Evet fazlasıyla absürt durumda toyota veya honda güven veriyor ama daha yüksek meblalar bu araçlara göre skalada en uygun 2 araç bu piyasaya bakarsak bu arada tavsiye edebileceğiniz C hatchback otomobil varsa söylerseniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım