Opel Astra J 1.4T Yazılım ile 1000 km

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
2011 model 102300 km gelmiş arabama yazılım attım. Yazılım öncesi yağ-filtre bakımı,fren hidroliği değişti.
Stok hali: 140 bg 200 nm
Yazılım ile: 170 bg 270 nm

Normalde video da paylaşmadım ama yazılımı Paşaoğlunda yaptırdım.

Herhangi bir sorunuz olursa seve seve yanıtlarım :)

Stok hali ile yazılımlı halinin kıyaslaması

Son düzenleme:

VectraGt28

Halil İbrahim MIDIK
Profesör
25 Ocak 2020
136
303
1,585
Trabzon
Marka
Opel
Hangi motor yağını kullandınız acaba, sonuçta turbo benzinli bir araç ve yazılım ile haliyle daha fazla strese maruz kalacak. Ayrıca soğutma sisteminde bir eksiklik hissettiniz mi yazılımdan sonra, genellikle yazılım sonrası Mocool kullanan kişiler memnun kalıyor.

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Hangi motor yağını kullandınız acaba, sonuçta turbo benzinli bir araç ve yazılım ile haliyle daha fazla strese maruz kalacak. Ayrıca soğutma sisteminde bir eksiklik hissettiniz mi yazılımdan sonra, genellikle yazılım sonrası Mocool kullanan kişiler memnun kalıyor.

Yağ olarak Motul kullandım ama detayı tam aklımda değil.
Araba da kullandığım baş üstü göstergesi sayesinde yağ ve su sıcaklığını anlık takip edebiliyorum. Sıcaklıkta bariz bir artış görmedim.

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,035
3
4,928
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Çok keyifli olmuştur lakin bu şanzımanın performansı baltaladığını düşünüyorum.Öte yandan uzun ömürlü olacak mı,onu zaman gösterir zira bu motorun pistondan yana kronikleri meşhur.Hayırlı olsun keyifle binin..

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,700
2
9,630
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Hayırlı olsun , seninde sorun olursa (yazılımsal-setup-vb.) ben yanıtlamaktan keyif duyarım :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım