Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
audi ile babamın yaşadığı kazayı duyar duymaz kurumdan uçarak çıktım. Telefonda babama falan da ulaşamadım. Tam gaz giderken önüme atlayan araba ve aynı anda çalan telefonla birlikte önümdeki araba frene asılınca ben de arkadan vurmak suretiyle opeli de çarptım :)

Ekli dosyayı görüntüle 35458

ön tampon, far ve yarılan lastikler.

4 lastik aldım. Ön tampon ve far geldi, diğer farla arada uçurum fark olduğu için sol far da sipariş ettim, bekliyorum :)

Kaza sonrası çok da araştırmadan bütçeme de uygun olacak lastikleri aldım.

4 adet 17 50 215 ebatında falken yaz lastiği aldım.

good year ve contide 17 50 215 çok pahalı olduğundan 17 45 225 kullanıyordum. orjinal ebata dönünce konforda fark hissettim

2021 9ncu hafta geldi
Çok geçmiş olsun müdürüm kazaya giderken kaza yapmak gerçekten çok bahtsız bedevi tarzında bir olaya denk gelmiş Allah bir daha yaşatmasın.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,791
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Müdür geçmiş olsun. O panikle gazlarken babanın yaşadığından daha büyük kaza yaşama ihtimalin de yüksekti. Çok şükür ucuz atlatmışsın. Allah bir daha göstermesin. Sadaka, kurban ibadetlerini de mutlaka düşünün.

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
abi geçmiş olsun. iki kazada da mala gelmesi bardağın dolu kısmı. kurşun döktürmek gerekiyor olabilir. :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Müdür geçmiş olsun. O panikle gazlarken babanın yaşadığından daha büyük kaza yaşama ihtimalin de yüksekti. Çok şükür ucuz atlatmışsın. Allah bir daha göstermesin. Sadaka, kurban ibadetlerini de mutlaka düşünün.
abi geçmiş olsun. iki kazada da mala gelmesi bardağın dolu kısmı. kurşun döktürmek gerekiyor olabilir. :)
Allah razı olsun reisler 😊 sağlığımızyi şükür diyoruz

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
IMG-20211120-WA0009.jpeg

Yarasın tosunumaaaa, bu dolar kurunda bu fiyatlarla kalbine liqui moly gönderdik aslanımın.

Periyodik bakım 670 kağıt.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım