Opel Corsa 1.3 CDTI 75Ps 2012 Manual

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasinyavuz345

Yasin Yavuz
Asfalt Kurutucu
23 Mar 2017
37
26
595
26
İstanbul
Marka
BMW
Merhabalar; iyi günler efendiler, bir konuda bilginize danışmak istiyorum.
Bu hafta başlıkta belirttiğim araç modeli bazı sebepler yüzünden elime geçecek. Araç güzel lakin incelediğim kadarıyla bu araçta kaçma konusunda bazı problemler var. Performans anlamında vasat olduğu söyleniyor. Öncesinde 1.2 Tsi stage 1 polo bindiğimden oldukça yavaş gelecek bana büyük ihtimalle. Benim sormak istediğim konu bu aracı ufak bir bütçe ile nasıl güçlendirebileceğim. Yazılım veya çip herhangi bir şekilde güçlendirmem gerekiyor. Bu konuda tecrübesi olan var ise yardımını bekliyorum.

yasinyavuz345

Yasin Yavuz
Asfalt Kurutucu
23 Mar 2017
37
26
595
26
İstanbul
Marka
BMW
Yurtdışından ne şekilde alabileceğim konusunda fikrim yok. Ayrıca biraz inceledim ve Remaps ve Infiniti gibi yazılım firmalarının da normal yazılım ile aynı güce ulaşabildiklerini gördüm.

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
knka box falan uğraşma , git yazılım yaptır , katalizörü boşalt egr iptali yapın pcden 100 hp falan alırsın güzel gelir az yakar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım