Opel corsa 1.7dti

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Valla yoğun trafikte de var ve o yoğunlukta yapanlar ciddi küfür yiyiyorlar. Mecbur inanıp önlerine geçmeye bakıyorum. Geçemezsem de iki şerit yana atıyorum kendimi. Keşke herkes gece yollarda yapsa kara dumanı.. :(
ben dırek yakalıyorum hocam valla acımıyorum artık

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yakalayabiliyomusunuz bari :) yakalıyosanız ağır apaçisinizdir , şehir içinde duman atan bir 1.7 varsa o kesin makas atıcaktır , yakalamak için insanların hayatını tehlikeye atmayın bırakın gitsin
yakalamak ıcın belırlı bır caba sarfetmıyorum :) 7 senedır istanbul trafıgındeyım bagırıp sınırlendıgım cok oluyor ama makas atmıyorum karakter olarak hayatımda hıcbır zaman baskalarını tehlıkeye atabılecek hareket yapmadım . genelde yolları bılmemden neyın nerede karsıma cıkacagımı hesaplamamdan kaynaklı yakalamamda. zaten lafım sıze degıldı yanlıs anlamayın her corsa 1.7 sahıbıne kafayı takmadım ben sıze sordum karsılıklı duzgun cevapladık benım lafım o sehır ıcı magandalarına :) en son kozyatagı carrefour da bı tanesı o sekılde yaptı ama bılmedıgı sey oranın 5 farklı yoldan gelısı oldugu ıdı kaybettı sandı sonra zor aldılar elımden olur oyle seyler.

Son düzenleme:

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
yakalamak ıcın belırlı bır caba sarfetmıyorum :) 7 senedır istanbul trafıgındeyım bagırıp sınırlendıgım cok oluyor ama makas atmıyorum karakter olarak hayatımda hıcbır zaman baskalarını tehlıkeye atabılecek hareket yapmadım . genelde yolları bılmemden neyın nerede karsıma cıkacagımı hesaplamamdan kaynaklı yakalamamda. zaten lafım sıze degıldı yanlıs anlamayın her corsa 1.7 sahıbıne kafayı takmadım ben sıze sordum karsılıklı duzgun cevapladık benım lafım o sehır ıcı magandalarına :) en son kozyatagı carrefour da bı tanesı o sekılde yaptı ama bılmedıgı sey oranın 5 farklı yoldan gelısı oldugu ıdı kaybettı sandı sonra zor aldılar elımden olur oyle seyler.
Bende sadece corsalar için demedim :) trafikte bir sürü maganda var hepsini yakalamaya kalksak bizde magandaca hareketler yapmak zorunda kalırız oyüzden bırakalım gitsinler

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
IMG_6210.JPG

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım